Замовити артиста Jason Derulo

Jason Derulo Офіційний сайт агента

Відомий виконавець у жанрі хіп-хоп, поп-денс та R&B Джейсон Деруло зробив запаморочливу музичну кар'єру за останні десять років. Він — один із найпопулярніших і найпопулярніших артистів у сучасному шоу-бізнесі. Ми пропонуємо послуги з організації та проведення заходів за участю зіркових артистів світового масштабу. Ми працюємо без посередників та гарантуємо прийнятні ціни та вигідні умови співпраці.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jason Derulo надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Jason Derulo – американець гавайського походження. Він народився у Флориді в 1989 році і зростав дуже музичною дитиною. Джейсон з дитинства любив співати і танцювати, наслідуючи Майкла Джексона. У віці восьми років він написав свою першу пісню, музикуючи на фортепіано. Будучи підлітком, поїхав до Нью-Йорка, де навчався у відомій музично-драматичній академії. 2006 року отримав головну премію в телевізійному конкурсі Showtime in the Apollo.

  Зліт музичної кар'єри

  Творчість Джейсона як автора пісень привертає увагу відомих виконавців. Він написав багато композицій для популярних американських реперів та R&B артистів. Вокальний потенціал Деруло помітив продюсер JR Rotem та запропонував записати альбом. Трек Whatcha Say очолив американський хіт-лист Billboard і потрапив у топ британських чартів. Співак брав участь у великому концертному турі Lady Gaga, просуваючи свою платівку. На рахунку артиста шість повноцінних альбомів та тисячі виступів на різних концертних майданчиках усього світу.

  Де виступає Jason Derulo

  Концерту співака підходить для масових заходів у форматі міських свят, фестивалів. Деруло із задоволенням виступить у клубі та на корпоративах, де виконає всі свої найпопулярніші хіти:

  • "In My Head";
  • "Talk Dirty";
  • "Try Me";
  • "Swalla";
  • "Goodbye".

  Jason Derulo створює видовищні шоу із продуманими танцювальними постановками та живим звуком. Артистизм та харизма артиста не залишають публіку байдужою: вся зала танцює та підспівує.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jason Derulo

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jason Derulo

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jason Derulo вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jason Derulo залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jason Derulo для вашого свята.

Видео Jason Derulo

Як замовити виступ Jason Derulo? Щоб замовити виступ Jason Derulo на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jason Derulo.

Ми рекомендуємо запрошувати Jason Derulo до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jason Derulo на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jason Derulo у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский