Замовити артиста John Legend

John Legend Офіційний сайт агента

Джон Ледженд — відомий американський виконавець соул та R&B, автор багатьох відомих пісень та саундтреків, актор, піаніст. Він багаторазово нагороджувався престижними преміями, а альбоми продавалися мільйонними тиражами. Проведення заходу за участю артиста світового рівня – завдання для професіоналів. Ми візьмемо на себе весь клопіт, а ви зможете насолоджуватися музикою та святом.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста John Legend надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчого шляху

  John Legend – родом з американського Спрінгфілда, де він з'явився на світ у 1978 році під ім'ям Джона Роджера Стівенса. Своє дитинство та юність майбутній співак провів у Філадельфії, куди переїхала його родина. Він виріс у середовищі госпел-музики та рано виявив свій талант: акомпанував на фортепіано місцевому церковному хору, співав євангельські пісні на шкільних концертах. Великий вплив на музичний смак Джона мали реп і ритм-н-блюз, але головним джерелом натхнення стала музика 70-х у виконанні Арети Франклін, Ела Гріна та Стіві Вандера.

  Пік музичної кар'єри

  Свою творчу діяльність John Legend розпочав як автор пісень для відомих виконавців: Джанет Джексон, Алісія Кіз. Як сольний виконавець він став відомий у 2004 році, коли отримав одразу три премії «Греммі» — найкращий R&B альбом «Get Lifted», найкращий чоловічий вокал та найкращий новий артист. За саундтрек до фільму «Сельма» разом із репером Common отримав «Оскар» та «Золотий Глобус».

  Де виступає артист

  Концерт Джона Ледженда стане яскравою подією на будь-якому заході. Співак виступає як для великої аудиторії на масштабних концертах, так і для шанувальників приватних вечірок. Він завжди радує слухачів своїми найпопулярнішими піснями:

  • "Love Me Now";
  • "Preach";
  • "You & I";
  • "Glory";
  • "Green Light";
  • "Tonight".

  Артист відкритий для спілкування із публікою. У ході концерту він розповідає історії, ділитися своїми думками та почуттями.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати John Legend

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на John Legend

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна John Legend вказана для ознайомлення. Остаточний прайс John Legend залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар John Legend для вашого свята.

Видео John Legend

Як замовити виступ John Legend? Щоб замовити виступ John Legend на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу John Legend.

Ми рекомендуємо запрошувати John Legend до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення John Legend на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ John Legend у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский