Замовити артиста Jon Bon Jovi

Jon Bon Jovi Офіційний сайт агента

Американський рок-гурт Jon Bon Jovi вже понад три десятиліття залишається одним із найпопулярніших і найпопулярніших музичних колективів світу. Ми можемо зробити для вас неможливим: організувати концерт Бон Джові на вашому святі!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Jon Bon Jovi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Джон Бон Джові. Біографія

  Ця іменита музична група була організована 1983-го року. Склад колективу, як і багатьох добротних рок-груп, за весь час його існування зазнавав змін лічену кількість разів. У ролі вокаліста гурту виступає Джон Бон Джові, у ролі драммера – Тіко Торрес, а клавішником у Jon Bon Jovi вже багато років залишається Девід Брайан. Довгі роки у складі колективу виступав також гітарист Річі Самбора, однак у 2013 році його змінив Філ Ікс. А 1994-го року замість Алека Джона Сача бас-гітаристом гурту став Х'ю Макдональд. Першим всесвітньо успішним альбомом гурту Bon Jovi стала платівка 1986-го року Slippery When Wet. Примітно, що Бон Джові, на відміну багатьох інших груп, не втратили своєї популярності межі 20-го і 21-го століть. У 2000 році вони випустили вкрай популярний сингл «It's My Life», що став невмираючою класикою і привернув до групи увагу молодого покоління.

  Біографія Джона Бон Джові та інших учасників колективу

  Поза всякими сумнівами, Джон Бон Джові є визнаним фронтменом цього музичного гурту. Багато в чому саме його харизма та неймовірні вокальні дані дозволили колективу розпочати творчу кар'єру з виступів на розігріві у відомих Kiss та Scorpions. Біографія Бон Джові цікава тим, що після випуску першої успішної платівки – Slippery When Wet – колектив випускав тільки затребувані за всіма критеріями альбоми, радуючи своїх шанувальників все новими і новими хітами. Особливо популярними стали платівки Bon Jovi "Keep the Faith", "Lost Highway" та "Burning Bridges". Бон Джові є авторами та виконавцями таких хітів, як: "Livin' on a Prayer", "Lay Your Hands on Me", "Born to Be My Baby", "Living in Sin", "Blaze of Glory", "Keep The Faith, Have A Nice Day, Who Says You Can't Go Home та багатьох інших. Ми пропонуємо вам скористатися ексклюзивною можливістю побачити та почути живий виступ гурту у вас на святі. Ми є офіційними агентами групи. Ми маємо телефон Bon Jovi, а також домовленості про співпрацю з групою.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Jon Bon Jovi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Jon Bon Jovi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Jon Bon Jovi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Jon Bon Jovi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Jon Bon Jovi для вашого свята.

Видео Jon Bon Jovi

Як замовити виступ Jon Bon Jovi? Щоб замовити виступ Jon Bon Jovi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Jon Bon Jovi.

Ми рекомендуємо запрошувати Jon Bon Jovi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Jon Bon Jovi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Jon Bon Jovi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский