Замовити артиста Katy Perry

Katy Perry Офіційний сайт агента

Яскрава, жвава та неймовірно талановита Кеті Перрі, незважаючи на свою молодість, вже стала однією з найпопулярніших артисток сучасності. Хоча це може здатися неймовірним, ми справді здатні запросити Katy Perry на ваше свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Katy Perry надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Неповторна Кеті Перрі: біографія російською

  Харизматична та обдарована красуня Katy Perry народилася 1984-го року в Каліфорнії. Вона стала другою дитиною у сім'ї проповідників-євангелістів і, незважаючи на любов до музики Nirvana, Queen, Incubus, Heart та Джонні Мітчелла, у підлітковому віці була змушена часто виступати у церковному хорі. Саме за цим заняттям її у 15-річному віці побачили рок-музиканти з Нешвілла, які порадили дівчині розвивати свій музичний талант. За дівчиною справа не стала: невдовзі вона й сама опинилась у Нешвіллі, де брала уроки у кантрі-виконавців. У 2001-му році вона навіть випустила дебютну платівку під лейблом Red Hill Records, що спеціалізувався на християнській музиці. Втім, цей альбом успіхом не мав, а компанія незабаром розорилася. Незважаючи на перші невдачі, артистка не сумувала і продовжувала вірити у свою зірку. І нагородою їй став оглушливий успіх синглу під назвою "I Kissed a Girl", що вийшов у 2008-му році, а також платівки "One Of The Boys", що містить його. Пісня I Kissed a Girl стала мегапопулярною по всьому світу, в тому числі, в країнах СНД.

  Як розвивалася біографія Katy Perry?

  У 2010 році виконавиця випустила нову успішну платівку – «Teenage Dream». Вона містила такі хіти, як Firework, California Gurls, ET і багато інших. Відразу п'ять синглів із цієї платівки благополучно дійшли до першої позиції найавторитетнішого чарту Billboard Hot 100. Під час запису та перевидання альбому виконавиця встигла заспівати дуетом із Каньє Вестом та Снуп Догом. Власники найбільших концертних майданчиків світу почали прагнути замовити Katy Perry, і кожен її виступ досі збирає тисячі шанувальників. 2013-го року вийшла ще одна платівка співачки: «Prism». Сингли "Roar", "Unconditionally" та "Dark Horse" з цього альбому стали світовими хітами, а сам альбом у перший же тиждень продажів піднявся на перше місце чарту Billboard 200. Зараз Katy Perry захоплено працює над новим альбомом, який вона обіцяє зробити зовсім не схожим на попередні платівки, і активно гастролює світом. Така коротка біографія Кеті Перрі. Ми пропонуємо вам скористатися ексклюзивною можливістю побачити та почути живий виступ співачки у вас на святі: ви можете замовити Katy Perry на корпоратив, весілля, Новий рік чи творчий вечір.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Katy Perry

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Katy Perry

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Katy Perry вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Katy Perry залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Katy Perry для вашого свята.

Видео Katy Perry

Як замовити виступ Katy Perry? Щоб замовити виступ Katy Perry на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Katy Perry.

Ми рекомендуємо запрошувати Katy Perry до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Katy Perry на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Katy Perry у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский