Замовити артиста Kiesza

Kiesza Офіційний сайт агента

Запросивши канадську виконавицю поп та хаус хітів Кайзу на захід, ви гарантовано отримаєте яскраву програму, яка надовго запам'ятається всім відвідувачам. Замовити Kiesza можна через нашу агенцію. Ми пропонуємо зробити це без залучення посередників, а отже, без переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Kiesza надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  У 18 років Кайза мала непростий період, вона переживала розлучення батьків. Щоб якось відволіктися, вона пише свою першу пісню, яка одразу стає популярною. Композицію почали крутити кілька радіостанцій. У 21 рік дівчина залишає рідну домівку і переїжджає до Нью-Йорка, щоб продовжити розвивати свій музичний талант. У 23 роки Кайза починає працювати із Саміром Афуні, де відразу ж записує свою дебютну пісню. О 25-й вийшов перший кліп на композицію «Hideaway», де співачка ламає ребро. Але це не завадило зайняти їй перше місце у британському рейтингу. Дівчина не лише співає, а й пише пісні для Кайлі Міноуг, Ріанни. Вона також стала обличчям серії очок Colour Block та представила свою власну лінію одягу.

  Заходи

  Запросити Kiesza можна на будь-яке свято, оскільки її стиль чудово підійде кожному заходу: корпоративу, дню народження, тематичній вечірці, концерту чи весіллі. Артистка добре відчувають настрій глядачів, спілкується та взаємодіє з гостями, жартує.

  Популярні хіти

  Виступи Кайзи супроводжуються запальними танцювальними хітами. Серед них можна виділити улюблені шанувальниками композиції:

  • Giant In My Heart;
  • Vietnam;
  • So Deep;
  • Piano;
  • Cut Me Loose.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Kiesza

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Kiesza

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Kiesza вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Kiesza залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Kiesza для вашого свята.

Видео Kiesza

Як замовити виступ Kiesza? Щоб замовити виступ Kiesza на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Kiesza.

Ми рекомендуємо запрошувати Kiesza до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Kiesza на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Kiesza у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский