Замовити артиста Killer Mike

Killer Mike Офіційний сайт агента

Killer Mike – це репер з Атланти, США. Його кар'єра розпочалася з двохтисячного року. Справжнє ім'я – Майкл Рендер.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Killer Mike надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Дебютним для співака став трек дуету ОутКаст – Snappin та Trappin. Свій перший альбом Майкл випустив у 2003 році під назвою Monster. Усього за свою кар'єру репер випустив шість альбомів, один мікстейп та вісім синглів. Один із треків із другого альбому посів шістдесяте місце чарту billboard 100. Окрім музики, Майкл знявся у кількох фільмах: “Двадцять похорон”, “Моє життя в Айдлвайлді” та “Поза законом”. Жанр – хардкорний реп, південний хіп-хоп. Репер найчастіше виступає на різних вечірках. На його концертах створюється своєрідна агресивна емоційна атмосфера. Майк часто звертається до зали, а також має чорний гумор. Виступ сподобається всім любителям американського репу минулого десятиліття.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Killer Mike

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Killer Mike

подобрать для Вашего мероприятия




Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Killer Mike вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Killer Mike залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Killer Mike для вашого свята.

Видео Killer Mike

Як замовити виступ Killer Mike? Щоб замовити виступ Killer Mike на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Killer Mike.

Ми рекомендуємо запрошувати Killer Mike до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Killer Mike на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Killer Mike у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский