Замовити артиста Лайонел Ричи

Лайонел Ричи Офіційний сайт агента

Організація концерту Lionel Richie за допомогою компанії BnMusic відбувається на високому професійному рівні. Талановитий співак є автором оригінальних композицій та таких хітів як Easy, Stilt тощо. Замовити на свято Лайонела Річі, володаря 5 премій Греммі, може кожен охочий.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Лайонел Ричи надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Lionel Richie

  Американський поп-виконавець народився у штаті Алабама. Біографія Лайонела Річі як співак почалася з його роботи у вокальному тріо The Commodores, в якому він взяв на себе обов’язки вокаліста та саксофоніста. У процесі співпраці з музичним колективом було написано багато балад у стилі «quiet storm». Плідна діяльність дозволила групі наприкінці 1970-х років стати прибутковим проектом. Вони працювали у стилі ритм-енд-блюзу. Поступово Річі починає відходити від класичного соулу та наближатися у бік комерційно орієнтованої музики. Так, в 1980 році був написаний і спродюсований “Lady” – найбільший хіт, який лідирував у безлічі хіт-парадів. Наступного року виконавець записав дует із легендарною Даяною Росс (саундтрек до фільму «Нескінченне кохання»). Після приголомшливого успіху пісні Річі вирішує залишити тріо The Commodores для початку сольної кар’єри, яка ознаменувалася виходом 1982 року дебютного альбому «Lionel Richie». Компанія BnMusic створена виключно професіоналами, які знають ази шоу-бізнесу і дозволяють замовити Lionel Richie на корпоратив. Завдяки налагодженим зв’язкам та багаторічному досвіду співпраці з концертними директорами зірок різної величини нам вдається швидко вирішувати всі поставлені завдання. Кожен із виступів популярного співака дозволить повною мірою насолодитися оригінальною шоу-програмою та понастальгувати з улюбленими хітами Easy, Three Times A Lady та Stilt. Замовити феєричну виставу співака разом з його колективом можна на корпоратив, весілля, банкет, ювілей або будь-який інший творчий вечір. Вартість Лайонел Річі безпосередньо залежатиме від формату свята, відповідно до нього і підбирається відповідна концертна програма.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Лайонел Ричи

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Лайонел Ричи

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Лайонел Ричи вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Лайонел Ричи залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Лайонел Ричи для вашого свята.

Як замовити виступ Лайонел Ричи? Щоб замовити виступ Лайонел Ричи на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Лайонел Ричи.

Ми рекомендуємо запрошувати Лайонел Ричи до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Лайонел Ричи на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Лайонел Ричи у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский