Замовити артиста Lana Del Rey

Lana Del Rey Офіційний сайт агента

Поп-рок-виконавиця Лана Дель Рей, яка підкорила весь світ своєю харизмою та чуттєвим голосом, перетворює будь-який свій виступ на яскраве та незабутнє свято. З нашою допомогою Lana Del Rey може зробити це з вашим заходом!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lana Del Rey надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Лани Дель Рей

  Лана Дель Рей народилася 1986-го року у Нью-Йорку. Справжнє ім’я артистки – Елізабет Вулрідж Грант, її батько Роб Грант працює доменним інвестором. Сценічний псевдонім для молодої артистки вигадали її менеджери, які вважали його гармоніюючим із музичним стилем, в якому працює Елізабет. Як згодом зізналася сама Лана Дель Рей, їй просто сподобалося це красиве та загадкове ім’я – таке ж гарне та загадкове, як і її музика. Повноцінна музична кар’єра Лани Дель Рей стартувала з випуску міні-пластинки Kill Kill у 2008-му році. Тоді виконавиця ще працювала під своїм справжнім ім’ям. А першим повноформатним альбомом співачки стала платівка Lanadelray aka Lizzygrant, що вийшла 2010-го року. Тоді до світової слави залишалося зовсім трохи: у 2011-му році артистка випустила сингл «Video Games», який підірвав світові хіт-паради та змусив усіх любителів гарної поп-рок-музики говорити про неї.

  Подальша біографія Лани Дель Рей

  Пісня «Video Games» принесла молодій артистці не лише світову славу, а й почесний статус виконавиці «Найкращого нового треку» за версією авторитетного видання «Pitchfork Media». 2011-го року виконавиця не дала світовій громадськості забути, хто така Лана Дель Рей. Замовити її концерт стало ще більш престижно після цьогорічного випуску синглу «Born To Die», що став не менш успішним, ніж попередній. А в 2012-му році Lana Del Ray видала повноформатний альбом Born To Die, який став однією з найпопулярніших платівок останніх років. У 2013-му році вийшов міні-альбом Lana Del Ray “Tropico”, до якого увійшли пісні, що звучали в однойменному фільмі: “Bel Air”, “Bode Electric”, “Gods & Monsters”. А у 2014-му році було видано наступну повноформатну платівку – «Ultraviolence». Він став знаковим для біографії Лани Дель Рей: від колишнього звучання вона перейшла до стилю, більш схожого на рок-музику. У чарті Billboard 200 платівка стартувала на першому місці. Через рік вийшов не менш успішний альбом «Honeymoon», який вважався одним із найочікуваніших у 2015-му році. Ми пропонуємо вам ексклюзивну послугу: організацію виступів Lana Del Ray на приватних заходах. Нам добре відома не лише біографія та особисте життя Lana Del Rey, а й її контактні дані, графік гастролей та багато іншого. Наш офіційний сайт Лани Дель Рей допоможе вам здійснити букінг концерту уславленої виконавиці для вашого свята.

  Приблизний сет-лист виступу Lana Del Rey

  • Summertime Sadness
  • Video Games
  • інші композиції за попереднім погодженням

  Чому довірити організацію концерту Lana Del Rey варто нам?

  1. Пропонована нами вартість Lana Del Rey є найбільш демократичною з можливих цін артистки завдяки прямій співпраці без будь-яких посередників.
  2. Все, що потрібно від вас для запуску «механізму» з організації виступу виконавиці – надіслати короткий запит на наш офіційний сайт концертного агента Лани Дель Рей.
  3. Наше завдання – не лише замовити артистку, а й організувати весь захід у форматі «під ключ».
  4. Встановлена нами вартість Лани Дель Рей оплачується не одразу, а у два етапи.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lana Del Rey

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lana Del Rey

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lana Del Rey вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lana Del Rey залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lana Del Rey для вашого свята.

Видео Lana Del Rey

Як замовити виступ Lana Del Rey? Щоб замовити виступ Lana Del Rey на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lana Del Rey.

Ми рекомендуємо запрошувати Lana Del Rey до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lana Del Rey на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lana Del Rey у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский