Замовити артиста Lorde

Lorde Офіційний сайт агента

Новозеландська виконавиця Lorde, яка здобула світову славу вже у 17-річному віці, по праву вважається однією з найобдарованіших артисток сучасності. Перетворіть своє свято на унікальну подію, замовивши виступ Лорд!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Lorde надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Феноменальна співачка Lorde: біографія юної красуні

  Елла Марія Лані Йеліч-О'Коннор, яка згодом узяла собі сценічний псевдонім «Лорд», народилася 1996-го року в новозеландському місті Девонпорт. Вона народилася в сім'ї поетеси та інженера-будівельника, успадкувавши від обох як прагнення до творчої діяльності, так і жвавість розуму. У дівчини є брат та дві сестри. У п'ятирічному віці Lorde, організація концерту якої зараз є межею мрій усіх музичних агенцій, почала займатися драматичною групою. Тоді в ній і прокинулася пристрасть до акторства та співу. А у 13-річному віці майбутня Лорд зі своїм приятелем посіла перше місце на шоу талантів у своїй школі. Замовити зірку на свято стало реально із BnMusic! Звертайтеся до наших менеджерів зараз! Батько Елли, побачивши її виступ на цьому конкурсі, розіслав записи своєї доньки до різних агенцій і, в результаті, досяг підписання контракту з Universal Music Group, які найняли обдарованої школярці викладача вокалу. Незабаром Лорд, біографія якої продемонструвала феєричний успіх, зрозуміла, що їй потрібно писати пісні самостійно. У 17-річному віці вона взяла собі псевдонім "Lorde", пояснивши його любов'ю до аристократів та королівської родини, і випустила дебютну платівку "Pure Heroine".

  Подальша біографія Lorde

  Незадовго до видання першого альбому виконавиці весь світ був проінформований про народження такої яскравої та унікальної зірки, як Lorde. Телефон артистки почав розриватися від дзвінків концертних агентів та менеджерів невдовзі після того, як Лорд, приблизно за чотири місяці до виходу дебютної платівки, записала сингл "Royals". Пісня стала неймовірно популярною у всьому світі і навіть принесла новоявленій співачці дві премії «Греммі»: у номінаціях «Кращий поп-соло виступ» та «Пісня року». Дебютна платівка Lorde стала третьою в чарті Billboard 100 і отримала статус платинової в Новій Зеландії, золотої в Австралії та Канаді. Альбом «Pure Heroine» загалом поєднує в собі риси рок- та поп-музики, а також електронної танцювальної музики та електропопу. Зміст багатьох пісень можна назвати ліричним, хоча Лорд, на відміну багатьох інших виконавців, порушує у своїх текстах важливі питання, наприклад, про якість масової культури сучасного світу. Наразі співачка Лорд, організація концерту якої можлива без переплат через нашу компанію BnMusic, активно гастролює та працює над наступною платівкою. Ми представляємо собою Lorde офіційний сайт тур-менеджера і маємо ексклюзивне право організовувати виступи виконавиці на святах наших клієнтів: на весіллях, на ювілеях, на банкетах, на творчих вечорах, на Нових Роках та на корпоративах. Як досвідчений промоутер, ми можемо заявити: замовити артиста на свято – означає подарувати собі неймовірні враження від Lorde. Ця молода дівчина має неймовірний талант і харизму.

  Зразковий сет-лист виступу Lorde на корпоратив

  – Yellow Flicker Beat – Team – Tennis Court – Royals – інші пісні за погодженням з артисткою

  Чому вам варто замовити на свято Лорд у нас?

  1. Ми займаємося організацією виступів Лорд, контакти якої є тільки в офіційних промоутерів на зразок нашої фірми, вже не перший рік. Ми проведемо концерт на найвищому рівні, зробивши його для вас справжньою подією року. 2. Вам потрібно лише надіслати короткий запит на наш офіційний сайт тур-менеджера Лорд – наші менеджери зв'яжуться з вами у зручний час. 3. На ваше бажання ми можемо застрахувати договір про виступ Лорд на корпоративі в авторитетній лондонській фірмі. 4. Ми покладаємо на себе завдання не лише замовити артистку, а й проконтролювати всі етапи організації та проведення виступу у форматі «під ключ». 5. Як офіційний представник ми пропонуємо вам концерт Lorde замовити за мінімальною ціною артиста без комісій посередникам.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Lorde

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Lorde

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Lorde вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Lorde залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Lorde для вашого свята.

Видео Lorde

Як замовити виступ Lorde? Щоб замовити виступ Lorde на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Lorde.

Ми рекомендуємо запрошувати Lorde до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Lorde на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Lorde у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский