Замовити артиста MadCon

MadCon Офіційний сайт агента

MadCon – популярний реп-група з Норвегія, що складається з двох солістів: Tshawe Baqwa, Yosef Wolde-Mariam. Здебільшого дует відомий як артисти, що виконують реп, але в їхній творчості присутні і композиції поп-жанру та реггі.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста MadCon надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  MadCon змогли завоювати популярність лише понад 10 років після заснування дуету. Впізнаваність гурту принесла переспівування хіта 40-річної давності «Beggin'». Артисти мають на своєму рахунку 7 альбомів, другий з яких став найпопулярнішим у світі. Пісні цієї платівки миттєво злітали на вершини всіх хіт-парадів.

  Найкращі композиції

  1. Liar.
  2. Outrun the Sun.
  3. Respect to MIKO
  4. God Forgive Me.
  5. One life.

  Формат виступів

  MadCon на кожному заході підтримують дружній та позитивний настрій, спілкуються з глядачами, а також із перших хвилин задають ритм усього вечора. Замовити дует можна на наступні урочистості:

  • корпоративні вечірки;
  • свята міста;
  • день народження;
  • ювілеї і таке інше.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати MadCon

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на MadCon

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна MadCon вказана для ознайомлення. Остаточний прайс MadCon залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар MadCon для вашого свята.

Видео MadCon

Як замовити виступ MadCon? Щоб замовити виступ MadCon на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу MadCon.

Ми рекомендуємо запрошувати MadCon до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення MadCon на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ MadCon у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский