Замовити артиста Майкл Болтон

Майкл Болтон Офіційний сайт агента

Michael Bolton – гітарист, співак та композитор зможе наповнити ваше свято душевною атмосферою. Він по праву є найуспішнішим виконавцем рок-баладу. Michael Bolton як найнеординарніший виконавець епохи 80х-90х років дозволить ностальгувати з відомими піснями і повністю розслабитися.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Майкл Болтон надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Michael Bolton

  Майкл Болтон народився в 1953 році в штаті Коннектикут (США). Хлопчик з самого дитинства виявляв любов до музики. Свій дебютний альбом він випустив 1975 року. На думку критиків, співак мав явну вокальну подібність із відомим Джо Коккером. У складі гурту Black Jack Майкл грав важкий рок. Водночас він записував дуети з легендарними особистостями (Девідом Боуї, Еріком Клептоном тощо). Після розпаду групи співак вирішує розпочати сольну кар'єру. За всю свою творчу діяльність було випущено безліч альбомів та записів. Завдяки неординарному та мелодійному голосу кожної рок-композиції властивий особливий шарм. Багато пісень регулярно потрапляли у верхні рядки хіт-парадів. Особисте життя Майкла Болтона – естрадного серцеїду не особливо поширене в мережі та на сторінках глянсових журналів. Співак має 3 доньки від першого шлюбу. Тривалі стосунки з Ніколь Шерідан ще не привели до весілля, пара періодично розлучається.

  Переваги замовлення Майкл Болтон на корпоратив за допомогою нашої компанії:

  • вибір відповідного формату виступу артистів (залежить від тематики запланованої урочистості);
  • виконання всіх пунктів списку з райдера та створення комфортних умов для групи музикантів;
  • економічно обґрунтовані ціни на організовані виступи;
  • надання гарантій у процесі укладання договору.

  Виступ відомого співака принесе радість усім гостям заходу, зробивши свято незабутнім.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Майкл Болтон

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Майкл Болтон

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Майкл Болтон вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Майкл Болтон залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Майкл Болтон для вашого свята.

Видео Майкл Болтон

Як замовити виступ Майкл Болтон? Щоб замовити виступ Майкл Болтон на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Майкл Болтон.

Ми рекомендуємо запрошувати Майкл Болтон до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Майкл Болтон на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Майкл Болтон у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский