Замовити артиста Mario Winans

Mario Winans Офіційний сайт агента

Mario Winans — один із найпопулярніших американських співаків, які виступають у жанрі хіп-хоп, R&B. Повне ім'я артиста – Маріо Менделл Браун. Бажаєте, щоб на вашому святі виступила зірка? Наше агентство допоможе запросити Mario Winans на будь-який захід без посередників та переплат!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mario Winans надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Музикою співак почав займатися ще у дитинстві. Навчаючись у початковій школі, він почав освоювати ази гри на фортепіано. У середніх класах став учасником гурту, який грав гопстел-музику. Сольна кар'єра розпочалася у 1995 році і через 3 роки співак записав уже перші альбоми під назвою «Story of My Heart». Платівка не потрапила до жодного американського чарту. А ось сингл «Don't Know», який до неї входив зайняв одне з лідируючих місць у топ-50 найкращих пісень у стилі R&B. Далі артист активно співпрацював із такими зірками, як Mary Jane Blige, Brian McKnight, Christopher George Latore Wallace, Black Rob, Kimberly Denise Jones. Загалом було записано 22 альбоми. Незважаючи на щільний гастрольний графік, співак не відмовляється у вільний час виступити на таких заходах, як:

  • вечірки;
  • міські свята;
  • дні народження;
  • корпоративи;
  • фестивалі.

  Будь-який його виступ відбувається в атмосфері свята. Зірка часто виходить до зали для спілкування зі своїми шанувальниками, роздачі автографів. На концертах завжди звучать нові твори та композиції минулих років:

  • I Don't Wanna Know;
  • Up in the Club;
  • Put Your Love On Me;
  • Look Up;
  • Never Really Was;
  • Pretty Girl Bullshit;
  • Already Know.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mario Winans

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mario Winans

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mario Winans вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mario Winans залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mario Winans для вашого свята.

Видео Mario Winans

Як замовити виступ Mario Winans? Щоб замовити виступ Mario Winans на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mario Winans.

Ми рекомендуємо запрошувати Mario Winans до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mario Winans на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mario Winans у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский