Замовити артиста MC Hammer

MC Hammer Офіційний сайт агента

MC Hammer – ім'я знайоме кожній людині, незалежно від віку та музичних уподобань. У 90-ті магнітофони буквально «розривав» трек U Can`t Touch This, який досі є візитною карткою цього чудового артиста. Виступ Хаммера подарує вам і вашим гостям чудовий настрій, а ваш захід відразу перетвориться на вечірку року. Ми із задоволенням допоможемо запросити MC Hammer на ваше свято.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста MC Hammer надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Перш ніж стати зіркою хіп-хоп музики, Стенлі Керк Берел мріяв про кар'єру бейсболіста. Майбутній репер стежив за станом спортивного інвентарю та допомагав тренерському штабу бейсбольної команди рідного Окленду. Так і не отримавши можливості виявити себе на майданчику, Хаммер з головою пішов у музику. Дебютний альбом репера приніс йому славу та розійшовся багатотисячними копіями. Хаммер уклав контракт з відомим лейблом і в 1990 році випустив свою найзнаменитішу роботу – альбом "Please Hummer, Don't Hurt `Em", а трек "U Can't Touch This" перетворив його на світову знаменитість. MC Hammer став першим реп-музикантом, який отримав діамантовий диск. Його успіхи оцінили такі авторитетні церемонії, як MTV Music Awards та American Music Awards, а в 1991 році Хаммер був удостоєний «Греммі» відразу в кількох категоріях. Альбом «Please Hummer, Don`t Hurt `Em» є найуспішнішим у хіп-хоп музиці за всю історію і продався понад 10 мільйонів разів. За свою кар'єру Хаммер записав пісні з різними знаменитими музикантами, серед яких PSY і навіть 2Pac Shakur. MC Hammer з легкістю створить на вашому заході невимушену та святкову атмосферу. Гості надовго запам'ятають виступ цього чудового музиканта, адже його пісні знає та любить кожен.

  Популярні композиції:

  1. "U Can`t Touch This"
  2. "Too Legit To Quit"
  3. "Have You Seen Her"
  4. "Addams Groove"
  5. "Pray"
 • Порядок оплати

  Порядок оплати MC Hammer

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на MC Hammer

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна MC Hammer вказана для ознайомлення. Остаточний прайс MC Hammer залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар MC Hammer для вашого свята.

Видео MC Hammer

Як замовити виступ MC Hammer? Щоб замовити виступ MC Hammer на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу MC Hammer.

Ми рекомендуємо запрошувати MC Hammer до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення MC Hammer на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ MC Hammer у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский