Замовити артиста Migos

Migos Офіційний сайт агента

Для молодіжних вечірок та запальних концертів доводиться шукати артистів, які б змогли запалити публіку та подарувати незабутні враження. Наше букінг-агентство BnMusic допоможе організувати виступ гурту Migos. Вони виконують хіп-хоп, який знаходить місце у серцях мільйонів шанувальників.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Migos надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок кар'єри

  У 2008 році три родичі з Атланти вирішили утворити групу, яка б виконувала композиції у жанрі хіп-хоп – так утворилося тріо Migos. Її учасниками є Takeoff, Quavo та Offset. Незважаючи на досить тривалий творчий шлях, їхній дебютний альбом вийшов лише 2015 року.

  Пік популярності

  У 2013 році з усіх радіо зазвучала пісня Versace, яка за день зробила хлопців популярними в багатьох країнах. Такого ж успіху артистам вдалося досягти завдяки композиції Rich Nigga Timeline, яку визнали гімном прогресивної молоді.

  Інша діяльність

  На своїх виступах артисти змогли популяризувати триплет-шоу та фрістайл. Крім того, Offset займається продажем нерухомості, а також купівлею криптовалюти.

  На яких заходах виступає гурт?

  Migos вдається збирати цілі стадіони та величезні концертні зали. Однак ці артисти так само із задоволенням виступають на невеликих вечірках, де жартують та активно спілкуються з публікою, створюючи особливу атмосферу.

  Популярні пісні

  Шанувальникам Migos відомі завдяки наступним хітам:

  • "Versace";
  • "Look at my Dab";
  • "Rich Nigga Timeline";
  • "No Label 2";
  • "Back to the Bando";
  • "Fight Night".

  Migos швидко були визнані виконавцями нової генерації та успішно утримуються на вершинах різних хіт-парадів, йдучи в ногу з часом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Migos

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Migos

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Migos вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Migos залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Migos для вашого свята.

Видео Migos

Як замовити виступ Migos? Щоб замовити виступ Migos на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Migos.

Ми рекомендуємо запрошувати Migos до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Migos на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Migos у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский