Замовити артиста Mohombi

Mohombi Офіційний сайт агента

Харизматичний співак і танцюрист Mohombi, який виріс у Швеції, прославився у 2010-му році і незабаром став одним із найяскравіших артистів сучасної естради. Виступ Мохомбі на вашому святі перетворить його на унікальну та неповторну подію!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Mohombi надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Чарівний Mohombi: біографія артиста

  Виконавець народився 1986-го року в місті Кіншаса, столиці Демократичної Республіки Конго, у багатодітній родині. Його батьком став конголезець, а матір'ю – шведка. Загалом у сім'ї цієї незвичайної пари було 14 дітей! Коли Мохомбі було 13 років, його родина переїхала до Швеції. Батьки зуміли прищепити Mohombi любов до музики, неабиякі здібності в якій він демонстрував із самого дитинства. В результаті хлопець здобув вищу музичну освіту. Крім того, він відрізняється дуже високим рівнем інтелекту: Мохомбі говорить мовами лінгала і суахілі, а також англійською, шведською, іспанською та французькою.

  Творчість Мохомбі

  Музична кар'єра виконавця по-справжньому розпочалася у 2010-му році, коли він випустив сингл під назвою «Do It» разом із Lazee, репером зі Швеції. Композиція зайняла високу сходинку в шведському хіт-параді, а також дозволила артисту заявити про себе. Незабаром вийшов перший сольний сингл артиста – "Bumpy Ride", який став популярним і за межами Швеції. Далі були ще більш успішні пісні "Miss Me", "Dirty Situation", "Hola Hoop", "Coconut Tree", "Maraca", "Suave" і багато інших. За кілька років артист випустив дві мегауспішні платівки, а також встиг співпрацювати з Nelly, Akon , Ніколь Шерзінгер, Найєр, Pitbull та іншими всесвітньо відомими виконавцями. Ми на правах офіційного концертного агента Мохомбі пропонуємо вам ексклюзивну послугу: букінг та організацію виступу артиста у вас на святі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Mohombi

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Mohombi

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Mohombi вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Mohombi залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Mohombi для вашого свята.

Видео Mohombi

Як замовити виступ Mohombi? Щоб замовити виступ Mohombi на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Mohombi.

Ми рекомендуємо запрошувати Mohombi до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Mohombi на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Mohombi у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский