Замовити артиста Pitbull

Pitbull Офіційний сайт агента

Харизматичний репер Пітбуль є одним з найбільш уславлених хіп-хоп виконавців планети. Незважаючи на це, ми можемо запросити іменитого Pitbull до вас на приватний захід! Порядок оплати: передоплата 50% Категорія: Світові Країна: США

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pitbull надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Незабутній Pitbull. Біографія виконавця

  Справжнє ім'я репера – Армандо Крістіан Перес. Він народився 1981-го року в Майамі, в сім'ї з кубинським корінням. Майбутній всесвітньо відомий музикант Pitbull, гонорар якого дозволяє йому безбідно існувати за рахунок лише творчої діяльності, почав читати вже в трирічному віці. На той час він захоплювався віршами Хосе Марті, кубинського поета та національного героя. У підлітковому віці хлопець почав читати реп, вважаючи своїми натхненниками Віллі Чиріно та Селію Круз, а також жанр Miami bass. Цей жанр і зараз відчувається у треках Піт Буль, організація концерту якого не може не обійтися без таких пісень. Дольною для виконавця стала зустріч з Ліл Джоном, який запросив його взяти участь у записі свого альбому Kings of Crunk. "Засвітившись" на платівці іменитого темношкірого репера, Pitbull вирішив зайнятися створенням власного альбому. Цікаво, що такий сценічний псевдонім виконавець вибрав через потребу відчайдушно боротися за своє «місце під сонцем»: у хіп-хоп музиці, де бал правлять афроамериканці, світлошкірому хлопцеві з блакитними очима було непросто домогтися покликання, незважаючи на очевидний талант. Тим не менш, йому це вдалося, і сьогодні організація концерту Pitbull є однією з наших найпопулярніших послуг.

  Історія успіху репера Піт Буль

  Перша платівка виконавця побачила світ у 2004-му році і мала назву «MIAMI», або «Money Is A Major Issue», що можна перекласти російською мовою як «Гроші – це головна проблема». Альбом виявився дуже успішним, а треки "Culo", "Back Up", "That's Nasty", "Dammit Man" та "Toma" полюбилися шанувальникам репу з усього світу. Більше того, Pitbull вдалося виступити на одній сцені з маститими гравцями цієї сфери – 50 Cent та Eminem. Вже тоді концерт Піт Буль замовити на свято почали намагатися незліченні фанати з усіх куточків світу, а для власників концертних майданчиків виконавець став «ласим шматком». За першим альбомом були ще вісім не менш успішних студійних платівок, які перетворили Піт Буля з нікому невідомого хлопця з вродженим талантом репера на світову зірку. Його треки "Go Girl", "I Know You Want Me (Calle Ocho)", "On the Floor", "Give Me Everything", "Back in Time" та багато інших можна знайти в плейлисті будь-якого справжнього шанувальника енергійної реп-музики . За роки своєї творчої кар'єри Pitbull встиг попрацювати у дуетах з Ліл Джоном, Ludacris, Usher, Akon, Will.i.am, T-Pain, Крістіною Агілерою, Кейшею, Шакірою та багатьма іншими світовими зірками. Ми ж, як і Pitbull офіційний сайт тур-менеджера, пропонуємо вам скористатися ексклюзивною можливістю замовити зірку на свято: на Новий рік, як артиста на весілля , на ювілей, на творчий вечір, як артиста на корпоратив або на банкет. Може здатися, що немає можливості організувати на приватному заході виступ такого мегапопулярного артиста, як Pitbull. Замовити його концерт справді складно, проте можливо, якщо ви маєте справу з офіційним промоутером музиканта – компанією BnMusic.

  Зразковий сет-лист виступу Піт Буль

  • Lolipop
  • Wild Wild Love
  • Feel This Moment
  • безліч інших композицій, які ви оберете самі, а ми узгодимо з репером

  Чому саме нам варто довірити організацію виступу Pitbull?

  1. Оскільки ми є офіційним сайтом тур-менеджера Піт Буль, ми гарантуємо букінг концерту саме уславленого репера, а не його двійника.
  2. Нам відомі не лише необхідні виконавці Pitbull контакти, а й цікава інформація про артиста, якою ми будемо раді з вами поділитися.
  3. Якщо ви бажаєте не тільки виступ Піт Буль замовити, але й убезпечити себе на випадок виникнення форс-мажорних обставин, ми можемо застрахувати контракт у лондонській фірмі.
  4. У встановлену нами на концерт Піт Буль вартість входить не лише зобов'язання замовити артиста, а й допомогу у дотриманні райдера, а також комплексну організацію всього заходу.
  5. Статус офіційного промоутера дає нам змогу пропонувати мінімальну ціну артиста. Ми працюємо без посередників, завдяки чому вартість виступу Пітбуль не включатиме жодних комісій.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pitbull

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pitbull

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pitbull вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pitbull залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pitbull для вашого свята.

Видео Pitbull

Як замовити виступ Pitbull? Щоб замовити виступ Pitbull на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pitbull.

Ми рекомендуємо запрошувати Pitbull до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pitbull на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pitbull у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский