Замовити артиста Nelly Furtado

Nelly Furtado Офіційний сайт агента

Nelly Furtado – елегантна уродженка Канади з португальським корінням. Неллі Фуртадо завоювала весь світ своїм неповторним голосом та вишуканим стилем. Незрівнянна виконавиця може бути запрошена на ваше свято, яке стане справжньою подією року!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nelly Furtado надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артистки

  Майбутня світова зірка з'явилася на світ у сім'ї простих канадських робітників, які емігрували з Португалії. Мати Неллі Фуртадо працювала покоївкою, а батько – муляром. Тим не менш, дівчинка з дитинства демонструвала небувалу музичну обдарованість і затяте прагнення побудувати кар'єру на цій ниві. Талант разом з працьовитістю, старанністю та вмінням ніколи не здаватися дозволив Неллі досягти світової слави. Вона зуміла не лише випустити низку неймовірно успішних платівок, а й заспівати дуетом з іншими популярними артистами: Timbaland, Джастіном Тімберлейком, Хуанесом тощо. У 2010 році Неллі Фуртадо удостоїлася честі відкривати Зимові Олімпійські ігри, що проводилися у Ванкувері. А у місті Вікторія, де народилася виконавиця, 21 березня було оголошено офіційно присвяченим їй днем.

  Як запалювалася зірка Nelly Furtado?

  Як офіційний промоутер артистки, ми не тільки маємо контакти Nelly Furtado, але й знаємо всі подробиці її біографії, якими з радістю поділимося з вами. У дев'ятирічному віці співачка захоплено опановувала національний музичний інструмент – укулелу, а у 12 років написала свою першу пісню. У 1996-1998 роках вона створила групу під назвою Nelstar, записавши близько десяти композицій і навіть знявши кліп. А 1999-го року Nelly Furtado випадково опинилася в клубі «Lee's Palace» у Торонто тоді ж, коли її майбутній менеджер. Це знайомство переросло в успішну співпрацю, яка триває й досі. У 2000 році виконавиця випустила свій перший сольний альбом «Whoa, Nelly!», в чому їй допомогли продюсери Eaton і West. Платівка, крім іншого, містила сингл "I'm like a Bird", який підірвав канадські, американські та європейські чарти. За цю композицію Неллі Фуртадо навіть здобула премію «Греммі». Далі були альбоми «Folklore», «Loose», «Mi Plan» та інші, які багаторазово отримували статус золотих і платинових. А сингли "Party", "Hands in the Air", "Night Is Young", "Say It Right", "Waiting For The Night" подарували Nelly Furtado всенародне кохання.

  Зразковий сет-лист виступу Nelly Furtado на корпоративі

  • I'm like a Bird
  • Say It Right
  • Waiting For The Night
  • інші композиції за вашим бажанням та попереднім погодженням з артисткою

  Чому саме BnMusic – ваш найкращий організатор концерту Неллі Фуртадо на корпоративі?

  1. Як досвідчений промоутер всесвітньо відомих артистів ми гарантуємо ідеальне проведення концерту виконавиці у вас на святі.
  2. Ми вислухаємо і врахуємо всі ваші побажання, а також відповімо на всі питання, що вас цікавлять.
  3. Якщо ви побоюєтеся, що ваше прагнення замовити Неллі Фуртадо не втілиться в реальність, ми можемо застрахувати ваш контракт з артисткою в одній з найавторитетніших фірм Лондона.
  4. Встановлена нами вартість виступу є найбільш вигідною ціною артистки з можливих.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nelly Furtado

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nelly Furtado

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nelly Furtado вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nelly Furtado залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nelly Furtado для вашого свята.

Видео Nelly Furtado

Як замовити виступ Nelly Furtado? Щоб замовити виступ Nelly Furtado на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nelly Furtado.

Ми рекомендуємо запрошувати Nelly Furtado до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nelly Furtado на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nelly Furtado у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский