Замовити артиста Nicki Minaj

Nicki Minaj Офіційний сайт агента

Організатори святкових заходів активно цікавляться концертним виступом на корпоративі хіп-хоп-виконавниці Нікі Мінаж семиразової переможниці Bet Awards у номінації "Best Female Hip Hop". Ритми хіп-хопу у виконанні Нікі Мінаж приведуть у рух гостей свята без огляду на вік та соціальний статус.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Nicki Minaj надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Унікальність співачки Nicki Minaj

  1982 року 8 грудня на острівній державі Карибського моря в тропічному місті Порт-оф-Спейн столиці Республіки Тринідад і Тобаго народилася дівчинка Оніка Таня Мараж, яку світова шоу-індустрія в майбутньому звеличить до суперзірки з ім'ям Нікі Мінаж. У 2009 році мікстейпи Playtime ls Over, Sucka Free, Beam Me Up Scotty у виконанні молодої американки Оніки Тані Мараж (Нікі Мінаж) звернули увагу музичного світу на появу в хіп-хоп тусовці нового лідера. Американська реп-виконавець Nicki Minaj єдина у світі виконавець хіп-хоп, яка має титул найкращої з найкращих за версією BET Awards з 2010 по 2016 роки. включно.

  Як замовити Nicki Minaj

  Nicki Minaj офіційний сайт агента – прямий контакт із представництвом співачки на території Росії та країн СНД. Замовник до 20% заощаджує кошти при зверненні до офіційного представництва співачки. При замовленні артистів через «Nicki Minaj офіційний сайт агента» співробітники агенції проконсультують замовника з питань:

  • включення дати свята замовника до концертного графіка Нікі Мінаж;
  • програми виступу;
  • особливостей трансферу;
  • нюансів технічного райдера та побутових вимог Нікі Мінаж;
  • оформлення договору та термінів виплат.

  Консультація замовника проводиться в режимі он-лайн зв'язку. Протягом 22-х хвилин погоджуються з Nicki Minaj побажання замовника щодо формату участі співачки та програми концертних номерів. Заявка замовника оформляється букінг-контрактом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Nicki Minaj

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Nicki Minaj

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Nicki Minaj вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Nicki Minaj залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Nicki Minaj для вашого свята.

Як замовити виступ Nicki Minaj? Щоб замовити виступ Nicki Minaj на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Nicki Minaj.

Ми рекомендуємо запрошувати Nicki Minaj до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Nicki Minaj на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Nicki Minaj у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский