Замовити артиста Norah Jones

Norah Jones Офіційний сайт агента

Піаністка та джазова співачка Нора Джонс підкорила весь світ своїм неабияким музичним талантом. Кожен її виступ – це неповторна подія, а виступ Norah Jones на вашому святі – це феєричне дійство!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Norah Jones надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Norah Jones: біографія виконавиці

  Нора Джонс, організація концертів якої мала стати одним із найзаповітніших бажань мільйонів шанувальників джазу по всьому світу, народилася 1979-го року в Нью-Йорку. Її батьком став найвідоміший індійський музикант і композитор Раві Шанкар, чия музична кар'єра тривала понад шістдесят років і була занесена до «Книги рекордів Гіннеса» як найтриваліша. І, хоча вже у чотирирічному віці Norah Jones переїхала разом із матір'ю в Даллас, після цього вкрай рідко зустрічаючись із батьком, його музичний талант передався їй у спадок. 2002-го року обдарована індійська красуня випустила дебютний альбом «Come Away With Me», який приніс їй п'ять статуеток «Греммі», продаж на рівні понад двадцяти мільйонів екземплярів, а також статус всесвітньо відомої артистки.

  Що відбувалося у біографії Нори Джонс далі?

  У 2004-му році Нора Джонс випустила наступну платівку – Feels Like Home, яка принесла їй ще одну премію "Греммі" і, звичайно ж, ще більш пристрасне кохання шанувальників. Потім були й інші платівки, кожна з яких не схожа на попередню і, водночас, незмінно повторює її успіх. Ми є офіційними агентами Нори Джонс. І можемо запросити співачку до вас на свято. Приблизний трек-лист концерту виконавиці на корпоративі:

  • Sunrise
  • Don't Know Why
  • Come Away With Me
  • Turn Me On
  • інші композиції за вашим бажанням та попереднім погодженням з виконавицею

  Чому саме BnMusic варто довірити замовлення Norah Jones на корпоратив?

  1. Ми – офіційний сайт тур-менеджера Нори Джонс і маємо ексклюзивне право на організацію виступів артистки в країнах СНД.
  2. Нам відомі як контакти Нори Джонс, а й численні подробиці її біографії. Тому ми можемо повідомити вам багато цікавих фактів про виконавця.
  3. Ми можемо не лише запросити Norah Jones, а й домовитися з нею про автограф для винуватця урочистостей.
  4. У нашу пропозицію про букінгу артистки входить також допомога щодо дотримання всіх нюансів її райдера та повна організація заходу у форматі «під ключ»
  5. Завдяки роботі без будь-яких посередників, котрі вимагають комісії за свої послуги, ми можемо концерт Нори Джонс замовити за найдемократичнішою ціною артистки.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Norah Jones

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Norah Jones

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Norah Jones вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Norah Jones залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Norah Jones для вашого свята.

Видео Norah Jones

Як замовити виступ Norah Jones? Щоб замовити виступ Norah Jones на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Norah Jones.

Ми рекомендуємо запрошувати Norah Jones до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Norah Jones на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Norah Jones у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский