Замовити артиста Ozuna

Ozuna Офіційний сайт агента

Осуна — молодий та талановитий співак у жанрі реггетон та хіп-хоп. Він зробив швидку кар'єру від маловідомого пуерториканського виконавця до зірки світового рівня. Виступ музиканта перетворить будь-який захід на незабутню подію. Ми співпрацюємо безпосередньо з агентом артиста та гарантуємо вигідні умови букінгу та приємні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ozuna надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок творчої діяльності

  Хуан Карлос Осуна Росадо, більш відомий як Осуна, народився у березні 1992 року в Сан-Хуані, Пуерто-Ріко. Він із дитинства захоплювався жанром реггетон, а 12 років почав писати пісні. На початку кар'єри виступав під псевдонімом JOZ. Стартом його музичної кар'єри стала композиція "Imaginando" 2012 року. Потенціал музиканта помітили в компанії звукозапису Golden Family Records. Підсумком співпраці стало багато треків, які Ozuna поширював через соцмережі та канал You Tube.

  Музичний успіх та світове визнання

  У 2017 році Осуна випускає альбом «Odyssey», виступаючи не лише у ролі виконавця, а й композитора та аранжувальника. Треки "La ocasión" та "Si no te quiere" потрапили в топ латиноамериканських пісень. Вихід нових альбомів "Aura" та "Nibiru" зміцнили позиції артиста в музичному світі. Осуна гастролює із концертами по всьому світу: Південна та Північна Америки, Європа.

  Де виступає музикант

  Ozuna — артист, який може запалити багатотисячну аудиторію на концерті та фестивалі, а також із задоволенням виступить у камерній обстановці на приватній вечірці з нагоди сімейного свята.

  У репертуарі — найкращі пісні:

  • "Noches de Aventura";
  • "Que Va";
  • "La Intimidad";
  • "La Ocasión";
  • "La Modelo".

  Концерт Осуни – приголомшливе шоу, де можна поринути в атмосферу латиноамериканської музики з її енергетикою та запальними ритмами. Співак із задоволенням йде на контакт із публікою під час виступу: жартує, розмовляє із шанувальниками.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ozuna

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ozuna

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ozuna вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ozuna залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ozuna для вашого свята.

Видео Ozuna

Як замовити виступ Ozuna? Щоб замовити виступ Ozuna на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ozuna.

Ми рекомендуємо запрошувати Ozuna до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ozuna на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ozuna у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский