Замовити артиста P Diddy

P Diddy Офіційний сайт агента

Пафф Дедді, який пише свій псевдонім P Diddy (а кілька років виступав під ім'ям P Diddi) пише та читає реп, проте водночас є впливовим представником хіп-хопу. Наша агенція приймає замовлення на виступи артиста. Ми надаємо гарантії на основі договору.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста P Diddy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артиста

  Шон Джон Комбс, який працює під псевдонімом Пафф Дедді, розпочав свою кар'єру ще студентом. Він почав працювати режисером талантів і досить успішно, але невдовзі його вигнали за «зайву самовпевненість». Він звернувся до іншої студії – Arista Records, при якій відкрив власний лейбл. 1997 року, пропрацювавши 4 роки на розвитку талантів, він почав створювати власну музику. У лютому вийшов перший сингл Cant Nobody Hold Me Down, який 28 тижнів був лідером ТОП-листа. І вже в липні вийшов перший альбом "No Way Out", який у 1998 році отримав Греммі. Наразі Шон випустив уже 6 альбомів. Над новою музикою він поки що не працює, зосередившись на інших заняттях. Артист також знімається у кіно, продюсує молоді таланти, просуває власну лінію чоловічого одягу та мережу ресторанів. В результаті такої багатозадачності Форбс навіть включив його до списку найбагатших знаменитостей світу. Пафф Дедді можна запросити на будь-який захід. Він заведе публіку легко та просто, як на дні народження на 20 осіб, так і на багатотисячному концерті. Заводна музика улюблена старшими людьми і цінується в середовищі молоді, так що Шон допоможе об'єднати різні покоління. Запрошуйте артиста на корпоративи та вечірки, щоб активно провести час.

  1. "Come with Me".
  2. "I'll Be Missing You".
  3. "Can't Nobody Hold Me Down".
  4. "Victory".
  5. "Forever".
 • Порядок оплати

  Порядок оплати P Diddy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на P Diddy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна P Diddy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс P Diddy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар P Diddy для вашого свята.

Видео P Diddy

Як замовити виступ P Diddy? Щоб замовити виступ P Diddy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу P Diddy.

Ми рекомендуємо запрошувати P Diddy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення P Diddy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ P Diddy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский