Замовити артиста Pharrell Williams

Pharrell Williams Офіційний сайт агента

Pharrell Williams – це американський репер, продюсер та актор із неабиякими музичними здібностями. Кожне хіп-хоп шоу Фаррелла Вільямса – це ексклюзивна подія, і ми даруємо вам унікальну нагоду зробити його частиною свого свята! Замовлення артиста допоможуть наші менеджери. Надішліть заявку зараз!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pharrell Williams надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Pharrell Williams

  Виконавець з'явився на світ у 1973 році у місті під назвою Верджинія-Біч. Майбутній всесвітньо відомий репер зростав у сім'ї з чотирма братами, один з яких Като Вільямс прославився як чудовий скейтбордист. Яскравий музичний талант Фаррелл Вільямс демонстрував із раннього дитинства. Він проявляв себе як обдарований вокаліст, автор пісень та барабанщик. Проте справжню стежку, що веде до слави, музикант та його друг Chad Hugo намацали у дев'ятнадцятирічному віці: створивши дует Wreckx-N-Effect, вони записали дебютну пісню, яка якимось дивом потрапила до прославленого виконавця Puff Daddy. Згодом вони перейменували себе на The Neptunes і стали добре впізнавані у світовому шоу-бізнесі. У тому числі, їм вдалося співпрацювати з Брітні Спірс та Джастіном Тімберлейком.

  Подальша біографія Фаррелла Вільямса

  На початку 2000-х років The Neptunes прийняли до свого складу давнього приятеля Фаррелла і Чаду – Шея Хейлі – і перейменувалися в NERD, що розшифровується як No-one Ever Really Dies. Колектив прославився на весь світ незвичайними композиціями, в яких виконавці майстерно змішують фанк-рок, R&B та багато інших стилів. Зараз замовити Pharrell Williams означає отримати концерт яскравого та ні на кого не схожого виконавця. Популярність Фаррелла Вільямса обумовлена також тим, що виконавець не обмежується роботою в рамках групи та веде не менш активну сольну кар'єру. 2006-го року він випустив альбом «In My Mind», а 2014-го – «GIRL». Ми пропонуємо вам організацію виступів артиста на святах будь-якого плану: на корпоративах, весіллях, ювілеях, вечірках. У нас є всі контакти Фаррелла Вільямса та домовленість про проведення його концертів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pharrell Williams

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pharrell Williams

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pharrell Williams вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pharrell Williams залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pharrell Williams для вашого свята.

Видео Pharrell Williams

Як замовити виступ Pharrell Williams? Щоб замовити виступ Pharrell Williams на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pharrell Williams.

Ми рекомендуємо запрошувати Pharrell Williams до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pharrell Williams на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pharrell Williams у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский