Замовити артиста Pink

Pink Офіційний сайт агента

Pink – прекрасна співачка зі своєрідним голосом та не менш стійким характером. Пінк запам'яталася мільйонам меломанів як дівчина з власною думкою, подачею, що запам'ятовується, і неприкритою харизмою.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Pink надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Пінк: біографія, особисте життя

  Pink увірвалася в шоу-бізнес зі своєю копицею викликаючого рожевого волосся наче комета. Але щоб стати цією кометою, Аліша Бет Мур пройшла тернистий шлях. Народившись у 1979 році у Пенсільванії, дівчинка росла у нещасливій родині. Шлюб батьків розпався, коли майбутній зірці було 7 років. Допомогти пережити нелегке дитинство їй допомогла музика, і вже в ранньому віці мати помічала депресивність та глибину сенсу у текстах доньки. У 13 років вона начитувала реп у місцевій групі. Аліша була лише бек-вокалісткою, але дівчинці подобалося відчувати увагу публіки. Потім були виступи у нічних клубах. У 15 років Пінк, біографія якої починає зароджуватися, вступає до групи Basic Instinct, а через рік стає учасницею дівчачого тріо Choice. Бунтарка сподобалася продюсерам, пісню побачили шоумени та миттєво уклали з групою контракт. Своерівна дівчина не протрималася там довго, і ось у 1998 році з'являється «рожеволоса» Pink, офіційний сайт агента радісно повідомляє про контракт зі звукозаписним лейблом La Face Records. Її перший альбом "Can't Take Me Homme" знаменував появу нової зірки на небосхилі американського шоу-бізнесу. Тепер вона яскрава та зухвала співачка Пінк, біографія якої нагадує – платівка стала двічі платиновою в Америці та розійшлася тиражем 5 млн екземплярів. Непогано для артиста-початківця! Наступний хіт – Lady Marmalade, де разом з Пінк офіційний сайт тур-менеджера вносить до числа вокалісток Христину Агілеру, стає одним із найуспішніших синглів року і дарує Пінк першу Греммі. Наступний альбом "Missunderstood" визнаний більш ніж у 20 країнах платиновим або золотим. Кожен наступний альбом розходився величезним тиражем, що означало лише одне – будуть нові світові турне. Запрошуючи Пінк на корпоратив або на творчий вечір, шанувальники не втомлюються ставити виконавиці питання щодо її зухвалої поведінки. Так, Pink співачка, біографія якої пронизана скандалами, якось збиралася запропонувати президенту легалізувати легкі наркотики. Принцу Великобританії вона відправляла листа, засуджуючи його полювання на лисицю, ще один протест був адресований самій Єлизаветі II, в якому співачка зневажала використання натурального хутра в уніформі британських солдатів.

  Задумавши Пінк замовити разом із її групою на корпоратив чи весілля, чекайте почути її хіти, у яких відображено глибокий сенс:

  So What Try Perfect Get The Party Started Funhouse Family Portrait Stupid Girls

  Чому вам, якщо ви небайдужі до творчості Пінк, замовити на свято співачку варто саме з агенцією BnMusic?

  1. Артистка зневажає фанеру і завжди співає на ювілеях наживо. 2. Кожен організований виступ Pink на Новий рік або на банкет за допомогою BnMusic – справжня подія. 3. BnMusic виключає переплати та веде спілкування з командою виконавиці, минаючи посередників.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Pink

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Pink

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Pink вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Pink залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Pink для вашого свята.

Видео Pink

Як замовити виступ Pink? Щоб замовити виступ Pink на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Pink.

Ми рекомендуємо запрошувати Pink до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Pink на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Pink у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский