Замовити артиста Пол Маккартни

Пол Маккартни Офіційний сайт агента

Підлога Маккартні як найуспішніший учасник Ліверпульської четвірки може прикрасити ваше свято. Популярні хіти у виконанні живої легенди запам'ятаються на все життя. Запросіть Paul McCartney з приводу, відпочиньте душею під знайомі мелодії.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Пол Маккартни надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Коротка біографія Пола Маккартні

  Меломани знають, що сер Пол Маккартні нерозривно пов'язаний із легендарною групою Бітлз та естрадою. Його знайомство у 1956 році з Джоном Ленноном започаткувало розвиток гурту The Beatles. Рівно через 10 років їхні пісні стали мега популярними, сьогодні відомо понад 2000 варіантів їхнього різного виконання. За допомогою компанії BnMusic можна запросити відомого артиста виступити саме на вашому святі. Досвідчені фахівці організують урочистий захід на високому професійному рівні, завчасно подбавши про благоустрій сцени, встановлення обладнання та інші технічні нюанси.

  Біографія Paul Mccartney

  Перший сольний альбом був мультиінструментальним (1969). Мабуть, саме з цього періоду розпочалася біографія Пола Маккартні як сольного співака. Сер Пол самостійно виконує всі партії інструментів, після чого міксує їх у одну композицію. Композиція Maybe I'm Amazed стала незмінним хітом 70-80-х років, у ній чітко простежується почерк "бітла". Незважаючи на образ романтичного гуляки, Пол практично все своє життя був вірний своїй дружині – Лінді Істмен. З першим коханням – Джейн Ешер у Маккартні пов'язані найніжніші спогади, саме їй було присвячено безліч пісень. Прикладом співавторства з дружиною став хіт Uncle Albert, який тривалий час посідав ТОПові місця у хіт-парадах США. Починаючи з 1971 року, Пол гастролює зі своїм гуртом Wings разом із дружиною, Лейном та Сейуеллом. Після звинувачення про контрабанду наркотиків співак подолав не найлегший період свого життя та продовжив концертну діяльність. Далі були дуети з Рінго Старром і Стіві Вандером. У 1995 році всі учасники The Beatles, що залишилися в живих, записали серію альбомів, пробудивши тим самим непідробний інтерес до групи та її унікального стилю. Кінець 20 століття ознаменувався випуском кращого альбому Пола – The Pie. Мрієте замовити Пола Маккартні на Новий рік, весілля, корпоратив чи творчий вечір? Для цього просто скористайтесь формою зворотного зв'язку на нашій компанії. Компетентні у всіх справах шоу-бізнесу фахівці зможуть зробити кожне свято незабутньою подією у житті. У нашому розпорядженні телефон та контакти Paul Mccartney, тому одразу після отримання заявки ми зв'язуємось із представниками артиста для узгодження майбутнього заходу.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Пол Маккартни

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Пол Маккартни

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Пол Маккартни вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Пол Маккартни залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Пол Маккартни для вашого свята.

Видео Пол Маккартни

Як замовити виступ Пол Маккартни? Щоб замовити виступ Пол Маккартни на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Пол Маккартни.

Ми рекомендуємо запрошувати Пол Маккартни до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Пол Маккартни на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Пол Маккартни у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский