Замовити артиста Rick Ross

Rick Ross Офіційний сайт агента

Rick Ross – виконавець, добре знайомий усім слухачам жанру хіп-хоп. Цікаве звучання, ворожість до поп-музики, суперечливий образ — ось що робить артиста такою знаковою фігурою. Він ніколи не соромиться висловлювати у треках свою думку. Багато в чому завдяки цьому Rick Ross став таким популярним.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Rick Ross надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Rick Ross був невідомий широкому загалу до 2006 року. Тоді він став резидентом лейблу Def Jam і випустив свій дебютний альбом Port of Miami. Трек Hustlin звідти став справжнім гімном, тому після нього популярність знайшла свого героя. Він встиг співпрацювати з такими іменитими виконавцями, як Jay-Z, Kanye West, Busta Rhymes, Akon та T-Pain. Після перших успіхів репер недовго пожинав лаври переможця. Він кожні кілька років стабільно випускав нові релізи, кожен із яких був на вершинах чартів. Тепер він не виконавець одного хіта, а повноцінний різноплановий артист із натовпами шанувальників та постійними гастролями. Пісні на кшталт "Powers that be", "I'm da man" та "Summer seventeen" лише підтверджують, що якість треків виконавця постійно зростає.

  Перелік заходів

  Хіп-хоп виконавець готовий виступити і на великих музичних фестивалях, і невеликих вечірках. Також це частий гість на корпоративах та святах.

  Переваги виступів:

  • Rick Ross – різноплановий артист. Він вміє захоплювати любителів усіх жанрів.
  • На заходах панує чудова атмосфера.
  • Виконавець любить розмовляти з шанувальниками у перерві між піснями.
  • Артист нерідко проводить автограф-сесію.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Rick Ross

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Rick Ross

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Rick Ross вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Rick Ross залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Rick Ross для вашого свята.

Видео Rick Ross

Як замовити виступ Rick Ross? Щоб замовити виступ Rick Ross на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Rick Ross.

Ми рекомендуємо запрошувати Rick Ross до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Rick Ross на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Rick Ross у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский