Замовити артиста Ricky Martin

Ricky Martin Офіційний сайт агента

Ricky Martin – пуерто-ріканський співак, знаменитість світової величини. Улюблені жанри виконавця – поп-музика, реггетон, R&B. Ми допоможемо запросити музиканта заспівати на святі. Переваги нашої агенції – можливість замовити виступ зірки без переплат, посередників, надання докладного райдера.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Ricky Martin надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творча біографія

  Кар'єру співака Рікі Мартін почав у рідній країні, коли він був підлітком. 5 років музикант виступав за хлопчачий поп-колектив "Менудо". Наступний яскравий етап кар'єри – запис кількох альбомів іспанською мовою. Популярність співака зростала швидко. До світового визнання він добре відомий пуерто-риканским слухачам, потім підкорив Сполучені Штати. Прорив кар'єри стався після виступу музиканта на церемонії Греммі з піснею The Cup of Life. У 1999 р. він записує композицію «Livin' la Vida Loca», що миттєво підкорила весь світ. Творче життя Рікі Мартіна не обмежується концертами, гастролями. У Пуерто-Ріко він був зіркою ТБ, виступав на сцені. У США артист став головним героєм серіалу «Головний госпіталь». 2013 – вийшла написана співаком книга для дітей «Сантьяго-мрійник у країні зірок». Пуерто-ріканська зірка виступає на великих закритих майданчиках. Можна запросити співака виступити на громадському заході, корпоративі, веселій вечірці у клубі. Запрошений виконавець подарує безліч яскравих емоцій публіці, влаштує справжнє свято.

  Популярні альбоми

  • Sound Loaded.
  • A Quien Quiere Escuchar.
  • Almas del Silencio.
  • A Medio Vivir.
  • Greatest Hits.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Ricky Martin

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Ricky Martin

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Ricky Martin вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Ricky Martin залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Ricky Martin для вашого свята.

Видео Ricky Martin

Як замовити виступ Ricky Martin? Щоб замовити виступ Ricky Martin на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Ricky Martin.

Ми рекомендуємо запрошувати Ricky Martin до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Ricky Martin на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Ricky Martin у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский