Замовити артиста SAINt JHN

SAINt JHN Офіційний сайт агента

Стиль SAINt JHN поєднує треп, R&B, мелодійний флоу, зірка прославилася завдяки понад 50 мільйонам прослуховувань на стрімінгах і світовому турне. Замовте виступ у нас, і ми організуємо все на найвищому рівні.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста SAINt JHN надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Дитинство Карлоса Сент-Джона пройшло у Гайані, американській країні, де хлопчик зацікавився національними мотивами. У той же час він слухав JAY-Z, чия творчість наклала відбиток на подальший розвиток. У 12 років вперше виступивши перед друзями, хлопець отримав схвалення, і це його надихнуло. Переїхавши до Нью-Йорка, він займається рекламою, веде вечірки, пише пісні для Kiesza, Hoodie Allen, UsherGorgon City, відточуючи майстерність. Заснує колектив «GØDD COMPLEXx». Спочатку виступає під ім'ям Ghetto Lenny.

  Кар'єра

  У 2016 році перспективний артист «вистрілює» хітом «1999», потім «Roses» (10 млн. переглядів на Ютуб), які відкрили дорогу до слави. Ревно підходить до зйомок кліпів, позиціонує себе як художник, продумуючи кожен епізод: на створення відеоряду до «Роз» був натхненний фільмом «Гармонії Веркмейстера». Кліп розповідає про людський біль та страждання, проникаючи в саму глибину душі глядачів. У 2018 році з'явився альбом «Collection One», особливістю якого є байдуже і відчужене звучання голосу, яке супроводжується неквапливою плавною мелодією, яка надовго застрягає в пам'яті. У тому ж році успішні виступи на масштабних фестивалях Rolling Loud та Voodo Experience, спільні проекти з мегазірками, гастролі. Бездоганний смак музиканта проявляється в одязі – Karlos бере участь у фотосесіях, модних показах, є обличчям будинку Гуччі. Водночас залишається простим та відкритим для спілкування з шанувальниками, на концертах підходить до глядачів, тісно контактує із залом, пропонує підспівувати йому. Ідеальний слух, почуття ритму, мотиви, що запам'ятовуються, оригінальний голос на тлі небанального звучання допомагають синглам St. John стати винятковими:

  1. "1999";
  2. "Trap";
  3. "Anything Can Happen";
  4. McDonalds Rich;
  5. "Brown Skin Girl";
  6. "White Parents Are Gonna Hate This";
  7. "Some Nights".

  Охоче виступає на святах, вечірках, днях народження, у клубах, на корпоративних заходах.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати SAINt JHN

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на SAINt JHN

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна SAINt JHN вказана для ознайомлення. Остаточний прайс SAINt JHN залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар SAINt JHN для вашого свята.

Видео SAINt JHN

Як замовити виступ SAINt JHN? Щоб замовити виступ SAINt JHN на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу SAINt JHN.

Ми рекомендуємо запрошувати SAINt JHN до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення SAINt JHN на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ SAINt JHN у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский