Замовити артиста Сэм Мур

Сэм Мур Офіційний сайт агента

Sam Moore – це один із найвидатніших соул-виконавців сучасності. Кожен його виступ перетворюється на незабутнє шоу, яке запам'ятовується слухачам на все життя. З нашою допомогою можна прикрасити концертом Sam Moore своє свято!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Сэм Мур надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Харизматичний Сем Мур: біографія довгограючого артиста

  Сем Мур народився 1935-го року в Майамі. Протягом довгого часу – з 1961 по 1981 роки – він успішно виступав у складі популярного музичного дуету під назвою «Sam&Dave». До складу колективу входив також Дейв Прейтер. Ансамбль перетворився на справжню легенду рок-н-ролу, саутерн-соулу, R&B та класичного соулу. Sam&Dave прославилися завдяки таким хітам, як You Don't Like I Know, I Thank You, Soul Man, Soul Sister, Brown Sugar і багатьом іншим. 1992-го року дует увійшов до Зали слави рок-н-ролу. Телефон Сема Мура відомий лише обмеженій кількості офіційних представників, до яких входимо і ми.

  Що далі відбувалося у біографії Sam Moore?

  З 1981-го року світ дізнався, що є сольний виконавець Сем Мур. Організація концертів музиканта без напарника виявилася не менш затребуваною послугою, та й запис нових хітів та повноцінних платівок у нього пішов цілком продуктивно та успішно. Примітно, що виконавець може похвалитися міцною дружбою з Елтоном Джоном та Філом Коллінзом. У 2008-му році він потрапив до складеного журналом «Rolling Stone» списку найвідоміших музикантів жанру рок-н-рол. У записі одного із сольних альбомів Сема Мура – «Overnight Sensational» – брали участь такі імениті артисти, як: Джон Бон Джові, Стінг, Мерайя Кері та ще близько двадцяти інших популярних музикантів. Ця платівка була випущена в 2006 році, і цього ж року артист отримав престижну британську премію MOBO. Нині Сем Мур активно гастролює та продовжує створювати нову музику. Ми як офіційний тур-менеджер артиста пропонуємо вам ексклюзивну можливість: організацію виступів Сема Мура, який став кумиром багатьох поколінь, у вас на приватному заході. Незважаючи на всі складнощі, ми здатні запросити Sam Moore на корпоратив, ювілей чи свято будь-якого іншого плану. У нас є всі необхідні контакти та спеціальні домовленості щодо проведення концертів виконавця.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Сэм Мур

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Сэм Мур

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Сэм Мур вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Сэм Мур залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Сэм Мур для вашого свята.

Видео Сэм Мур

Як замовити виступ Сэм Мур? Щоб замовити виступ Сэм Мур на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Сэм Мур.

Ми рекомендуємо запрошувати Сэм Мур до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Сэм Мур на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Сэм Мур у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский