Замовити артиста Shola Ama

Shola Ama Офіційний сайт агента

Shola Ama (Шола Ама Матурін-Кемпбелл) – популярна RNB-виконавиця з Англії. Її виступ перетворює будь-який захід на незабутній романтичний вечір. Ми з радістю допоможемо вам запросити співачку на ваше свято.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Shola Ama надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  П'ятнадцятирічна Шола Ама чекала на поїзд на одній зі станцій лондонського метро і співала собі під ніс пісню. Це почув музикант та продюсер Кваме Кватен, учасник соул-групи D-Influence. Він запросив Шолу на свій лейбл, де було записано її перший альбом Much Love. Її сольна робота стала дуже успішною. Було продано понад мільйон копій у всьому світі, а сам альбом отримав статус платинового. Шола Ама пише музику в стилях поп, RNB та UK garage. У травні 1997 року пісня You Might Need Somebody у виконанні Шоли Ама прозвучала на переповненому лондонському стадіоні Уемблі під овації трибун. Завдяки своєму голосу та таланту, вона ставала переможцем у номінації «Найкращий жіночий виконавець» від Brit Award. У вільний час від виступів Шола Ама працює над книгою, а також є наставницею своєї молодшої сестри, яка пішла її стопами і теж стала співачкою. Шола Ама найчастіший гість на фестивалях Англії, Австралії, Японії. Має величезну фан-базу в США, де вона виступає з гастролями і на приватних вечірках. Шола Ама створює незвичайну атмосферу свята та закоханості. Вона перетворить ваше весілля на романтичну казку. Кожен гість вашої вечірки запам'ятає її виступ назавжди. Ви обов'язково оціните доброзичливий і чуйний настрій Шоли, адже вона така прекрасна в спілкуванні. Шола Ама виконує як повільні, і танцювальні пісні. Ви можете дізнатися про такі хіти, як:

  1. "You Might Need Somebody"
  2. "Much Love"
  3. «Taboo»
  4. «You`re the One I Love»
  5. "Imagine"
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Shola Ama

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Shola Ama

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Shola Ama вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Shola Ama залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Shola Ama для вашого свята.

Видео Shola Ama

Як замовити виступ Shola Ama? Щоб замовити виступ Shola Ama на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Shola Ama.

Ми рекомендуємо запрошувати Shola Ama до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Shola Ama на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Shola Ama у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский