Замовити артиста SIA

SIA Офіційний сайт агента

SIA – це джаз- та поп-виконавиця, яка полонить слухачів своєю неповторною енергетикою та незаперечним талантом. Для будь-якого вишуканого свята виступ Sia стане найкращою розвагою з можливих!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста SIA надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія SIA

  Яким би дивним це не здалося, Сіа – це не псевдонім виконавиці, а її справжнє ім'я. Сіа Кейт Ізобель Ферлер народилася в Австралії 1975-го року в сім'ї музикантів і, як нескладно здогадатися, успадкувала їхній талант і любов до музики. Спроби збудувати творчу кар'єру вона розпочала ще в ранній юності, проте справжній успіх до виконавиці прийшов після укладання контракту з лейблом Dance Pool – дочірньою компанією Sony Music. Саме під цим лейблом артистка випустила першу повноцінну платівку під назвою Healing Is Difficult, що поєднувала джаз і ритм-н-блюз. Альбом підірвав чарти по всьому світу, а таблоїди назвали Сіа «новою Неллі Фуртадо». Далі були нові вдалі платівки і такі "знакові" для кар'єри Sia композиції, як "Breathe Me", "The Bully", "Where I Belong", "You've Changed", "Kill and Run" і багато інших, а також саундтреки до популярних фільмів та серіалів, написання композицій для інших музикантів, кавери на пісні уславлених виконавців тощо. На початку 2012-го року артистка навіть заявляла про свій відхід з шоу-бізнесу, оскільки їй захотілося спокійнішого життя, але вже 2013-го потяг до музики пересилив у ній пристрасть до домоседства. Наразі виконавиця продовжує записувати нові альбоми та активно гастролювати по всьому світу. Ми, компанія BnMusic, офіційні концертні агенти Сіа та пропонуємо вам унікальну можливість запросити артистку до себе на свято. Замовити Sia на свято з нашою допомогою означає гарантовано подарувати собі і своїм гостям незабутні враження.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати SIA

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на SIA

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна SIA вказана для ознайомлення. Остаточний прайс SIA залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар SIA для вашого свята.

Видео SIA

Як замовити виступ SIA? Щоб замовити виступ SIA на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу SIA.

Ми рекомендуємо запрошувати SIA до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення SIA на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ SIA у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский