Замовити артиста Snoop Dogg

Snoop Dogg Офіційний сайт агента

Snoop Dogg – американський репер, продюсер та актор. Справжнє ім'я Снуп Догга – Келвін Кордозар Броадус.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Snoop Dogg надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Рідне ім'я виконавця Snoop Dogg – Кельвін Бродус. З'явився на світ у 1971 році, у місті Лон Біч, штат Каліфорнія. Сценічний псевдонім було дано мамою, що виник через улюбленого персонажа коміксів «Пенатс». Музичним дебютом стала пісня реперського жанру , що вийшла 1992 роком, називається Gin & Juice. Була написана разом із популярним продюсером на ім'я Dr. Dre. Слава прийшла після виходу першого альбому та серйозних проблем із законом. Юнацький період співака наповнений історіями, пов'язаними з ув'язненням. Цікаві моменти його біографії Випадок у житті, який зробив Кельвіна популярним, пов'язаний з арештом через вбивство Філіпа. Пізніше з'ясувалося, що він не винен, а порушив закон охоронець музиканта. Внаслідок цього фотографії Бродуса були на кожній сторінці газет, журналів, а пісні били всі рекорди, перебуваючи в топі чартів. Окрім музичних досягнень, артист має фільмографію за його участю: кінострічку «Старськи і Хатч». Він є продюсером чималої кількості відомих реперів США. Нині – успішний бізнесмен. Він є чудовим сім'янином: кохана дружина, двоє синів, трирічний онук. До речі, 2012 року Кельвін вирішив поміняти імідж, псевдонім. Тепер його звуть Снуп Ліон, виконує реггі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Snoop Dogg

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Snoop Dogg

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Snoop Dogg вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Snoop Dogg залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Snoop Dogg для вашого свята.

Видео Snoop Dogg

Як замовити виступ Snoop Dogg? Щоб замовити виступ Snoop Dogg на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Snoop Dogg.

Ми рекомендуємо запрошувати Snoop Dogg до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Snoop Dogg на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Snoop Dogg у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский