Замовити артиста Soulja Boy

Soulja Boy Офіційний сайт агента

Soulja Boy – виконавець, знайомий не лише шанувальникам жанру реп, а й стороннім слухачам. Він номінант на «Греммі» та наймолодший артист, який був на вершині Billboard Hot 100. Його відмінними рисами є незвичайне звучання, нелюбов до поп-музики та гарячі лайви.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Soulja Boy надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Soulja Boy став відомим широкій аудиторії у 2007 році, коли вийшов його сингл «Crank That (Soulja Boy)» та перший реліз. Артистом одразу зацікавилися лейбли, і він вирішив підписати контракт із Interscope. У тому ж році вийшов перший студійний альбом – souljaboytellem.com. Він посів 4 місце у чарті Billboard і отримав велику кількість теплих відгуків. Наступні 2 альбоми, iSouljaBoyTellem і The DeAndre Way, не здобули особливого кохання, але все ж таки в них знаходилося багато цікавих окремих треків. Репер майже щороку випускає мікстейпи, радуючи фанатів, а зараз працює над великим альбомом. З ним він має намір нарешті повернутися на вершину і вирушити на гастролі.

  Перелік заходів

  Хіп-хоп виконавця можна запросити і на великі реп-фестивалі, і на дрібні вечірки. Він також згоден виступати на корпоративах та святах.

  Переваги виступів:

  • Soulja Boy – дуже оптимістичний та харизматичний репер. Його виступи сподобаються навіть тим, хто не знайомий із жанром.
  • На концертах артиста завжди весело завдяки почуттю гумору.
  • Виконавець часто відповідає питанням шанувальників між піснями.
  • У більшості випадків репер повертається на сцену, щоб виконати улюблені композиції «на біс».
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Soulja Boy

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Soulja Boy

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Soulja Boy вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Soulja Boy залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Soulja Boy для вашого свята.

Видео Soulja Boy

Як замовити виступ Soulja Boy? Щоб замовити виступ Soulja Boy на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Soulja Boy.

Ми рекомендуємо запрошувати Soulja Boy до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Soulja Boy на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Soulja Boy у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский