Замовити артиста Sugababes

Sugababes Офіційний сайт агента

Поп-тріо «Sugababes» увірвалося до хіт-парадів, радіо ротацій та танцювальних клубів у 1998 році. Композиції гурту надовго запам'яталися м'яким, але сильним жіночим вокалом. Ви можете замовити артистів на своє свято у нашій агенції. Ми гарантуємо високий рівень організації заходу та прийнятні ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Sugababes надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок кар'єри

  Шкільні подруги Кіші Бьюкенен, Матіа Буена та Шівон Донай стали зірковим складом колективу. З легкої руки менеджера Рона Тома прізвисько Кіші Бьюкенен «цукрове маля» стало назвою групи. На той момент учасницям було по 14 років, що не завадило британському лейблу звукозапису London Records укласти з ними контракт. Перший музичний досвід – сингл «Overload». Він посів друге місце у хіт-параді Нової Зеландії, третє – у Німеччині та шосте – у Великій Британії. Повноцінний альбом "One Touch" закріпив успіх тріо.

  Успіх проекту

  «Цукрові малюки» виявилися дуже успішним проектом. З семи випущених альбомів три стали платиновими. А шість синглів очолили хіт-парад Великої Британії. "Sugababes" здобули титул "Кращий танцювальний виконавець" 2003 року. А у 2006 співачки було названо виконавицями XXI століття. 14 мільйонів копій альбомів було продано у всьому світі. Тріо багаторазово гастролювало країнами Європи, Азії, Австралії та Америки.

  Де виступає гурт

  Концерт "Sugababes" впишеться у формат будь-якого заходу: день народження, корпоратив, весілля. Якщо вам подобається брит-поп із жіночим вокалом, запросіть артистів і для вас прозвучать їхні хіти:

  • Overload;
  • Freak Like Me;
  • Round Round;
  • Push the Button;
  • Easy;
  • Get Sexy;
  • Too Lost In You.

  Виступ дівчат — це завжди чуттєве та стильне дійство. Ритмічне звучання, сильний жіночий вокал, пластика та грація зроблять їхній виступ незабутнім.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Sugababes

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Sugababes

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Sugababes вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Sugababes залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Sugababes для вашого свята.

Видео Sugababes

Як замовити виступ Sugababes? Щоб замовити виступ Sugababes на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Sugababes.

Ми рекомендуємо запрошувати Sugababes до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Sugababes на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Sugababes у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский