Замовити артиста The Black Eyed Peas

The Black Eyed Peas Офіційний сайт агента

Беззмінні хіти Boom Boom Pow та Shut Up від The Black Eyed Peas додадуть драйву навіть офіційній вечірці. На банкетах та ювілеях виступ гурту запам'ятається феєричною шоу-програмою з улюбленими піснями 2000-х років.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Black Eyed Peas надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія створення The Black Eyed Peas

  Багато хто пам'ятає хіт Shut Up, який вийшов 2002 року (альбом Elephunk). Далеко не всі знають, що гурт Блек Айд Піс утворився ще в 1995 році і спочатку був тріо (без Ферджі), тільки після приходу чарівної вокалістки колектив набув свого статусу популярної групи 2000-х років. Гурт The Black Eyed Peas продав понад 40 млн. копій альбомів, а в популярному рейтингу Billboard найкращих артистів посів почесне 12 місце. Всі їхні хіти (Little Party, Shut Up, Pump It, My Humps тощо) можуть похвалитися лідируючими позиціями в хіт-парадах багатьох країн.

  Біографія Блек Айд Піс

  Два однокласники Вільям (will.i.am) та Аллен (apl.de.ap) з однаковими музичними пристрастями вирішили заснувати свій гурт. Вони вирушили підкорювати клуби Лос-Анджелеса. Біографія Black Eyed Peas почалася з 1992 року, коли новостворений дует називався Atban Klann. Він користувався популярністю серед справжніх прихильників реп- та брейк-данс напрямків у музиці. Але співпраця з відомим продюсерським центром не виправдала покладених очікувань, дебютний альбом так і не вийшов. У 1995 році третім учасником гурту став Taboo. У 1998 році гурт підписує контракт з Interscope Records і випускає до 2000 року 2 альбоми. Вони не були розпродані великим тиражем через нелегальне піратське копіювання. Після приєднання Fergie група починає своє впевнене сходження до вершин слави. Далі був випуск альбомів, у тому числі і реміксового в 2009 році. Групу The Black Eyed Peas на корпоратив активно замовляють, для підкріплення своєї популярності вона вирушає у турне Європою та Азією. У 2010 році на Церемонії вручення почесної премії Греммі гурт отримав 3 нагороди (за найкращий альбом у стилі поп, вокал та відео). В останніх альбомах чітко простежуються нові звучання, які створювалися завдяки використанню інноваційних технологій.

  Організація концерту Блек Айд Піс гарантовано пройде на найвищому рівні з наступних причин:

  • сплата мінімального гонорару за виступ (безпосередньо артисту);
  • зручні умови для клієнта, який хоче замовити The Black Eyed Peas;
  • можливість особистого спілкування з артистами (застерігається заздалегідь).

  Для того, щоб замовити Блек Айд Піс клієнт заповнює заявку на сайті компанії. Решту роботи беруть на себе досвідчені співробітники. Забронювати вільну дату на виступ The Black Eyed Peas буде також зручно. Насолоджуйтеся легендарними хітами та підзарядитесь неймовірною енергетикою популярної групи. Кваліфіковані фахівці завжди знаходяться поряд зі світовими зірками та замовниками, а також несуть персональну, правову та матеріальну відповідальність за професійно організований захід.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Black Eyed Peas

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Black Eyed Peas

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Black Eyed Peas вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Black Eyed Peas залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Black Eyed Peas для вашого свята.

Видео The Black Eyed Peas

Як замовити виступ The Black Eyed Peas? Щоб замовити виступ The Black Eyed Peas на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Black Eyed Peas.

Ми рекомендуємо запрошувати The Black Eyed Peas до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Black Eyed Peas на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Black Eyed Peas у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский