Замовити артиста The Kooks

The Kooks Офіційний сайт агента

Хіти молодого рок-попу гурту The Kooks сьогодні займають топ позиції багатьох європейських та світових чатів. Графік виступів цих хлопців повністю розписаний, про що свідчить інформація офіційного сайту гурту The Kooks. Замовити артистів на корпоратив можна завдяки концертному менеджеру гурту BnMusic. Вартість виступу ви також можете дізнатись на офіційному сайті The Kooks.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста The Kooks надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Історія успіху The Kooks

  Зі спогадів хлопців із гурту The Kooks роком початок їх творчого шляху можна вважати 2004 рік, а місцем, звідки починається історія гурту можна вважати невелике місто, яке можна вважати "будинком та інкубатором" для багатьох молодих та початківців рок гуртів в Англії – Брайтон.

  Перший успіх хлопці здобули завдяки унікальному виконанню каверів знаменитих гуртів та артистів. Так одного разу до них успіх повернувся обличчям і The Kooks отримали можливість розігріти публіку у більш відомих гуртів: The Thrills і The Subways.

  Через рік, надихнувшись першим успіхом, вони випустили свій перший самостійний синг Eddie´s Gun. Не встиг перший трек почати набирати обертів із завоювання радіо і теле музичних програм, як були ще новинки: Sofa Song і You Don't Love Me, що незабаром призвело до запису першого сольного альбому. Інтерес до групи став зростати, їм стали надходити перші пропозиції та контакти від продюсерів та концертних компаній, які стали в них вкладати гроші та запрошувати на концерти та тури.

  Багато критиків у світі намагаються розгадати секрет звучання гурту The Kooks. Але відповідь дуже проста і зі слів самого гурту, вони не намагаються вигадати щось нове, вони просто намагаються зберігати стиль звучання своїх пісень як у таких ідолів рок виконавців як Стінг , Девід Боуї і так далі. Саме тому можна вважати, що пісні See The World, Sofa Song, Jackie Big Tits, Eddie's Gun, Ooh La is ніколи не набридають і не «набридають». Гурт останнім часом стали багато запрошувати на корпоративні виступи поціновувачі гарного поп-року. Сам гурт із задоволенням дає концерти на ювілеях, весіллях та приватних заходах. Концертна компанія BnMusic є офіційним організатором виступів, концертів та турів гурту the Kooks.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати The Kooks

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на The Kooks

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна The Kooks вказана для ознайомлення. Остаточний прайс The Kooks залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар The Kooks для вашого свята.

Видео The Kooks

Як замовити виступ The Kooks? Щоб замовити виступ The Kooks на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу The Kooks.

Ми рекомендуємо запрошувати The Kooks до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення The Kooks на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ The Kooks у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский