Замовити артиста Tinie Tempah

Tinie Tempah Офіційний сайт агента

Тайні Темп (Tinie Tempah) – яскравий представник сучасної британської естради. Виступ молодого музиканта додасть вашому святу динаміки та енергії музики хіп-хопу, електро, драйм-н-бейсу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tinie Tempah надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Tinie Tempah

  У районі Південного Лондона Пламстед у лондонській родині з нігерійським корінням Франка та Розмарі Окогву 7 листопада 1988-го побачив світ Патрік Чукувмека – відомий у сучасному шоу-бізнесі виконавець хіп-хоп, грайм, електро, драйм-н-бейс Тайні. Своє творче кредо у світі музики Tinie Tempah сформував на основі міських ритмів та пульсуючої енергетики лондонських вулиць. У 2005 році Тайні Темпа на звичайній аудіокасеті зібрав з улюблених музичних фрагментів свій перший мікстейп під назвою «Chapter 1 Verse 1-22», який у 2006 році став лідер-композицією в андеграудній тусовці і витримав у чарті «Channel U Urban» сімдесят днів. У 2010 році вже перший альбом Тайні Темпа «Disc-Overy» миттєво злетів на перше місце чарту країни. Завдяки двом хіт-синглам лютий 2011 року приносить Tinie Tempah дві нагороди Британської асоціації виробників фонограм. Виконавець здобуває перемогу у категорії «Кращий британський новий виконавець», а одна композиція стає найкращим британським синглом. Жовтень 2013-го ознаменувався у творчій біографії Тайні Темпа виходом наступного альбому під назвою «Demonstration», який у національному чарті довго утримував лідируючі позиції. Виконавець неодноразово провокував музичну громадськість заявами, що звучання платівки дуже грубе і схоже на записи вільних музикантів. Але альбом був приречений на переможні лаври, цьому сприяв неймовірний успіх композицій "Written in the Stars", "Frisky", "Pass Out" та "Miami 2 Ibiza".

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tinie Tempah

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tinie Tempah

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tinie Tempah вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tinie Tempah залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tinie Tempah для вашого свята.

Видео Tinie Tempah

Як замовити виступ Tinie Tempah? Щоб замовити виступ Tinie Tempah на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tinie Tempah.

Ми рекомендуємо запрошувати Tinie Tempah до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tinie Tempah на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tinie Tempah у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский