Замовити артиста Tory Lanez

Tory Lanez Офіційний сайт агента

Tory Lanez – популярний музикант Канади. Молодий, але вже відомий артист виступає у жанрі хіп-хоп. Його твори більше відомі юному поколінню, але й глядачі у віці із задоволенням купують квитки на його концерти по всьому світу.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tory Lanez надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Біографія

  Справжнє ім'я виконавця – Дейстар Петерсон. Кар'єра музиканта розпочалася у 2009 році. До цього дня його кліпи та концерти збирають мільйони шанувальників з усього світу. Свою діяльність Дейстар почав зі зйомок власного відео. Популярність артист завоював за допомогою пісні Lost Cause, яка вмить стала хітом. У 2016 та 2018 роках випустив свої альбоми: "I Told You" та "MEMORIES DON'T DIE", які здобули популярність численних шанувальників різних країн.

  Найкращі композиції

  1. Lost Cause;
  2. I Told You/ Another One;
  3. Drama;
  4. Blue Jay Season;
  5. Shot 4 Later.

  Формат

  Найчастіше зірку запрошують на такі урочисті заходи, як:

  • вечірки;
  • міські урочистості;
  • ювілеї;
  • корпоративи і таке інше.

  Концерти, де виступає артист гідні найвищої оцінки. З перших секунд він має в своєму розпорядженні глядача і піднімає настрій на довгий час. Спілкування з глядачем відбувається у довірчій дружній формі.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tory Lanez

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tory Lanez

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tory Lanez вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tory Lanez залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tory Lanez для вашого свята.

Видео Tory Lanez

Як замовити виступ Tory Lanez? Щоб замовити виступ Tory Lanez на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tory Lanez.

Ми рекомендуємо запрошувати Tory Lanez до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tory Lanez на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tory Lanez у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский