Замовити артиста Travis Scott

Travis Scott Офіційний сайт агента

Замовте популярного реп-артиста Тревіса Скотта через наше агентство! Тревіс має величезну фанбазу по всьому світу та є загальновизнаною зіркою свого жанру. Ми даємо гарантії про відповідальну організацію концерту, дотримання райдера та контроль протягом усього заходу. Жодних посередників, ми працюємо безпосередньо і не вимагаємо жодних переплат

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Travis Scott надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія артиста

  Тревіс це псевдонім, його справжнє ім'я Жак Берман. Артист випустив кілька альбомів, в основному в жанрі балаканина, але іноді його композиції відносять до RnB. Вперше Скотт випробував себе у музичному шляху у 2010: зі своїм другом він організував реп дует. Крім запису, Тревіс взяв він відповідальність продюсувати їхні релізи. Проіснував дует недовго, розпався через внутрішні розбіжності, було випущено два повноцінні альбоми.

  Справжня слава

  У 2013 році Скотт вже підписано на кілька популярних американських лейблів, веде плідну роботу над сольним релізом. Альбом називався Owl Pharaoh і викликав фурор серед слухачів реп музики, які відзначили винахідливість Тревіса – внесення нових деталей у жанр. У 2014 перед піком своєї популярності Тревіс став давати перші концерти, здійснив анонс нового релізу. Він вийшов у 2015, зібрав у собі купу світових зірок та отримав платинову нагороду.

  Як відбуваються концерти

  Виконавця дуже люблять та поважають його фанати, а він сам відповідає їм взаємністю на своїх концертах. Він повністю віддається виступу, робить його цікавим, насиченим для глядачів. Він завжди спілкується з публікою, іноді розповідає щось про себе або про те, як він ставиться до концерту, що проводиться. Скотта потрібно обов'язково кликати на масові заходи, але він може провести розкішний виступ і на корпоративі.

  Найвідоміші треки артиста:

  • Goosebumps;
  • Antidote;
  • 3500;
  • Sicko Mode;
  • Stargazing.

  Скотт може роздати гроші своїм фанатам, зі своєю дружиною він проводить благодійні акції, вкладаючи гроші на допомогу дітям.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Travis Scott

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Travis Scott

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Travis Scott вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Travis Scott залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Travis Scott для вашого свята.

Видео Travis Scott

Як замовити виступ Travis Scott? Щоб замовити виступ Travis Scott на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Travis Scott.

Ми рекомендуємо запрошувати Travis Scott до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Travis Scott на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Travis Scott у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский