Замовити артиста Tyga

Tyga Офіційний сайт агента

Tyga – один із унікальних та талановитих реперів не лише на американській музичній сцені, а й у всьому світі. Ми працюємо безпосередньо з агентом музиканта та гарантуємо вигідні умови букінгу. Ми пропонуємо організацію та проведення заходу на найвищому рівні за прийнятною ціною.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Tyga надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Початок музичної кар'єри

  Майбутній зірковий виконавець народився у передмісті Лос-Анджелеса у 1989 році. Він виріс і сформувався як музикант, слухаючи Фаболоуса, Лілі Уейна та Емінема. Вже у підлітковому віці починає виступати у місцевих клубах. Його перші мікстейпи справили враження на звукозаписні компанії, і Tyga отримує відразу кілька пропозицій співпраці.

  Творчий успіх та слова

  Дебютний альбом вийшов 2008 року. Сингл Deuces посів перше місце в рейтингу Billboard і отримав номінацію Grammy. Репер співпрацює з відомими музикантами: Крісом Брауном, Каньє Вестом та Джастіном Бібером. Tyga випустив сім повноформатних альбомів, дебютував у кіно та брав участь у зйомках серіалу «Крік».

  Де виступає музикант

  Репер виступає із сольними концертами, бере участь у фестивалях та інших масштабних заходах. Він стане бажаним гостем і на невеликій приватній вечірці, і у клубі.

  Сет-лист концерту:

  • "Startender";
  • "Girls have fun";
  • "Floss in the bank";
  • "Faded";
  • "Ice Cream Man";
  • "Molly";
  • "Rack City";
  • "Hookah";
  • "Bitches N Marijuana".

  Tyga вміє керувати настроєм зали. Він підбадьорює публіку, закликає потанцювати та повеселитися. Репер захоплює глядачів, вистрибуючи в зал і позуючи перед камерами телефонів.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Tyga

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Tyga

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Tyga вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Tyga залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Tyga для вашого свята.

Видео Tyga

Як замовити виступ Tyga? Щоб замовити виступ Tyga на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Tyga.

Ми рекомендуємо запрошувати Tyga до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Tyga на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Tyga у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский