Замовити артиста Vera Blue

Vera Blue Офіційний сайт агента

Vera Blue — австралійська співачка та автор пісень, що поєднує у своїй творчості фолк, електроніку та R&B. Яскрава та емоційна, вона підкорила публіку в рідній країні та з успіхом виступає за кордоном. Ми пропонуємо свої послуги щодо організації концерту артистки на вашому заході. BnMusic – ми працюємо без посередників та гарантуємо найоптимальніші ціни.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Vera Blue надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Селія Пейві, відома всім як Віра Блу, народилася 1994 року в місті Форбс, Австралія. Вона захоплювалася музикою з дитинства — грала на гітарі, скрипці та чудово співала. У 2013 році успішно брала участь у шоу талантів The Voice Australia, посівши друге місце. Композиція Scarborough Fair, виконана на проекті, набрала понад п'ять мільйонів переглядів на каналі YouTube.

  Пік популярності

  Після завершення шоу Селія підписала контракт із лейблом Universal, у рамках якого випустила повноформатний альбом This Music. Дебют був добре прийнятий публікою і увійшов до топ австралійських чартів. 2015-го співачка запустила новий сольний проект під ім'ям Vera Blue. До альбомів Fingertips і Perennial увійшли композиції, написані в жанрі танцювальної електронної музики.

  Де виступає артистка

  Голос Віри Блу звучить чарівно з будь-якої сцени — чи то концертні зали, чи відкриті майданчики фестивалів, чи затишні атмосферні клуби. Співачка представляє сольну програму як за участю музичного гурту чи діджея, так і акустичний варіант виступу. Сет-лист концерту:

  • Overachiever;
  • Said Goodbye до Your Mother;
  • Give In;
  • Private;
  • Fingertips;
  • Patterns.

  Виступи Віри Блу – це справжнє музичне шоу, наповнене енергією та драйвом молодості. Співачка любить спілкуватися з публікою, веде душевний та щирий діалог із залом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Vera Blue

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Vera Blue

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Vera Blue вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Vera Blue залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Vera Blue для вашого свята.

Видео Vera Blue

Як замовити виступ Vera Blue? Щоб замовити виступ Vera Blue на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Vera Blue.

Ми рекомендуємо запрошувати Vera Blue до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Vera Blue на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Vera Blue у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский