Замовити артиста Wiz Khalifa

Wiz Khalifa Офіційний сайт агента

Уіз Халіфа – американський хіп-хоп виконавець, який є рекордсменом із переглядів кліпів на YouTube. Наше агентство гарантує організацію заходу за участю Wiz Khalifa без посередників та переплат. Телефонуйте прямо зараз – наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Wiz Khalifa надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографічна довідка

  Камерон Томаз взяв собі псевдонім Wiz Khalifa, що означає «передаючий мудрість». Займатися музикою він почав у 9 років. І вже за три роки записав першу композицію в батьківській студії. Свою успішну кар'єру співак розпочав під керівництвом Бенджі Грінберга, який шукав незвичайних виконавців. Томаз записує перший альбом, який відразу приніс йому величезну популярність, і в 2007 укладає контракт з Уорнер Рекордз. Але через два роки повертається назад до Грінберга. Потім виходить пісня Black and yellow, яка і приносить Халіфі світову популярність. У 2011 році виходить ще один альбом, визнаний не менш успішним. Уіз записав спільні роботи з відомими реп- та поп-виконавцями, написав саундтреки до касових фільмів та двічі номінувався на престижну премію від каналу MTV.

  Заходи

  Яскравий талант виконавця робить незабутнім будь-який виступ. Днями народження, тематичних вечірках та інших заходах він обов'язково взаємодіє з публікою та спілкується з глядачами. Артиста відрізняє доброзичлива манера і завжди піднесений настрій.

  Популярні композиції

  Найбільшу популярність талановитому виконавцю принесли такі хіти:

  • On My Level;
  • Hollywood Hoes;
  • King of Everything;
  • No Sleep;
  • Promises.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Wiz Khalifa

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Wiz Khalifa

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Wiz Khalifa вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Wiz Khalifa залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Wiz Khalifa для вашого свята.

Видео Wiz Khalifa

Як замовити виступ Wiz Khalifa? Щоб замовити виступ Wiz Khalifa на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Wiz Khalifa.

Ми рекомендуємо запрошувати Wiz Khalifa до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Wiz Khalifa на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Wiz Khalifa у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский