Замовити артиста Young Thug

Young Thug Офіційний сайт агента

Янг Туг – американський хіп-хоп-співак, відомий своїм оригінальним виконанням пісень. Незважаючи на молодість, артист має престижні нагороди, його хіти включають до чартів. У нас в агентстві ви зможете запросити Young Thug заспівати на громадському святі, закритій вечірці. Ми організуємо виступ іноземної зірки без переплат, посередників надамо райдер виконавця.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Young Thug надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Творча біографія

  Творчий шлях зірки розпочався у 2011 році, практично одразу співак завоював визнання не лише слухачів, а й музичних критиків, які помітили його незвичайний стиль виконання. Швидко здобувши популярність, він продовжив активно працювати. Період 2014 – 2016 років. став ключовим на шляху до слави. Артист співпрацював з Каньє Вестом, записував зі знаменитим репером пісні, випустив альбом «Tha Carter VI», що швидко став відомим. Янг Туг встиг попрацювати з репером Бладі Джеєм, випустивши спільний альбом Black Portland, визнаний найкращим у 2014 р. музичним критиком Робертом Кістгау. Наступний рік ознаменований виходом синглу Young Thug під назвою Pacifier. 2016 – вихід мікстейпу «I'm Up». Сьогодні американський хіп-хоп-співак часто буває на гастролях, спілкується із шанувальниками, дає концерти. 2019 став для виконавця успішним – за хіт «This is America» він отримав Греммі в номінаціях пісня року, запис року. Виступ артиста можна замовити на різні заходи – корпоратив, молодіжну вечірку. Запрошений на свято виконавець заспіває у своєму улюбленому жанрі хіп-хоп, який сподобається поціновувачам реп-культури, поп-музики.

  Хіти

  • Picacho.
  • Danny Glover (2 Bitches).
  • Stoner.
  • Pacifier.
  • Eww.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Young Thug

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Young Thug

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Young Thug вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Young Thug залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Young Thug для вашого свята.

Видео Young Thug

Як замовити виступ Young Thug? Щоб замовити виступ Young Thug на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Young Thug.

Ми рекомендуємо запрошувати Young Thug до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Young Thug на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Young Thug у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский