Замовити артиста Zucchero

Zucchero Офіційний сайт агента

Zucchero (Дзуккеро) – знаменитий італійський співак рубежу нового століття, що досі залишається популярним у всьому світі. Тепер у вас є можливість почути наживо «Сахарок» (як перекладається його псевдонім), замовивши виступ на офіційному сайті!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Zucchero надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія Zucchero

  Адельмо Форначарі розпочинав свою музичну кар'єру на початку сімдесятих років із виступів у складі не надто помітних бендів. Творча біографія Дзуккеро (так його прозвав шкільний вчитель) пішла вгору 1981 року, коли співак виграв музичний фестиваль разом із тодішнім його гуртом Taxi. Після цього співак випустив свій перший альбом, який, слід зазначити, мав не надто великий успіх. Після переїзду Адельмо до США, йому вдалося досягти успіху – композиція Donne з нового альбому Zucchero & The Randy Jackson Band була з успіхом зустрінута в Італії, ставши справжнім хітом, що залишився популярним і до наших днів. Якщо ви вирішите замовити виступ Zucchero на корпоратив чи іншу урочистість, ви обов'язково почуєте цей хіт. До речі, не менший успіх має і пісня Baila Morena – зрозуміло, її чули абсолютно всі. Особисте життя Zucchero не відрізняється яскравістю – співак вважається практично ідеальним взірцем спокійної та розміреної кар'єри та долі. Мало хто знає, що Адельмо довелося попрацювати з такими грандами як Брайан Мей з Queen , Ерік Клептон і навіть сам Лучано Паваротті. Понад 20 альбомів та безліч синглів не залишають сумнівів, що італійський співак Zucchero досить популярний. Букінг артиста розписаний на кілька місяців уперед, тому охочі замовити виступ на Новий рік, весілля чи корпоратив мають поквапитися – вільні дні Дзуккеро буквально нарозхват у його шанувальників.

  Хіти Zucchero (Дзуккеро)

  Дзуккеро має більше 20 випущених альбомів, тому в обов'язковому порядку вам буде необхідно затвердити концертну програму. Як правило, замовники замовляють виконання найвідоміших хітів, на кшталт Baila Morena або Donne , але якщо вам подобаються інші – артист із задоволенням виконає ваше побажання.

  Як запросити артиста на свою урочистість?

  Ми є офіційними тур-менеджерами артиста та працюємо із замовниками з різних країн, головне – це встигнути розмістити заявку вчасно. Ви можете залишити свої контактні дані у спеціальній формі замовлення та протягом кількох десятків хвилин з вами зв'яжеться представник для уточнення деталей. Звертаємо увагу, що організація виступів артистів за допомогою нашого офіційного сайту – це прямий зв'язок із агентом зірки, тому переплати виключені.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Zucchero

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Zucchero

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Zucchero вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Zucchero залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Zucchero для вашого свята.

Видео Zucchero

Як замовити виступ Zucchero? Щоб замовити виступ Zucchero на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Zucchero.

Ми рекомендуємо запрошувати Zucchero до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Zucchero на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Zucchero у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский