Замовити артиста 50 Cent

50 Cent Офіційний сайт агента

З нашою допомогою один із найпопулярніших реперів сучасності – 50 cent – може стати гостем на вашому святі! Виступ 50 центів перетворить будь-який захід на ексклюзивну та неповторну подію!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста 50 Cent надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія 50 cent

  Справжнє ім'я виконавця – Кертіс Джеймс Джексон третій, він народився 1975-го року в районі Квінс у Нью-Йорку. Дитинство 50 центів важко назвати щасливим: мати народила його у п'ятнадцятирічному віці і виховувала без батька, видобуваючи гроші на життя шляхом продажу наркотиків. Коли дівчині було двадцять три роки, а її синові – лише вісім років, її вбили. Біографія Фіфті Цента продовжилася в будинку батьків матері, а також восьми дядьків та тіток. У підлітковому віці майбутній репер захоплювався боксом і продавав наркотики за прикладом своєї покійної матері.

  Подальша біографія 50 cent

  1994-го року виконавець неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронних органів, але, на щастя, довгого терміну ув'язнення йому вдалося уникнути. Приблизно тоді він вирішив щось змінити у своєму житті і взяв псевдонім 50 центів: так звали відомого бруклінського гангстера. Він почав читати реп: спочатку у підвалі у друга, а незабаром – у звукозаписній студії Columbia Records. Талановитий виконавець записав трек «How To Rob», що став популярним, почав знайомитися з вже відомими реперами. 2000-го року він пережив замах, що шокував громадськість усього світу. У 50 центів вистрілили 9 разів, проте він залишився живим. Довге відновлення після отриманих поранень та розрив контракту зі звукозаписним лейблом могли звести нанівець ентузіазм будь-якого музиканта, але не 50 cent. Знаковим для репера став 2002 рік, коли його записи потрапили до іншого визнаного майстра саркастичного та іскрометного репу – Eminem . Знаменитому музикантові сподобалися роботи 50 центів, і він запросив його до Лос-Анджелеса, а також познайомив свого нового протеже з Dr Dre і допоміг йому укласти новий контракт. Перший комерційний альбом виконавця вийшов 2003-го року. Він носив назву "Get Rich or Die Tryin". З того часу вийшло ще кілька платівок 50 цента, виконавець встиг співпрацювати з багатьма популярними артистами, а його пісні Candy Shop, How We Do, Disco Inferno і багато інших перетворилися на всесвітньо відомі хіти. Ви можете запросити зірку на весілля або корпоратив, банкет, ювілей та будь-яке інше свято, зв'язавшись із нашими менеджерами!

 • Порядок оплати

  Порядок оплати 50 Cent

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на 50 Cent

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна 50 Cent вказана для ознайомлення. Остаточний прайс 50 Cent залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар 50 Cent для вашого свята.

Видео 50 Cent

Як замовити виступ 50 Cent? Щоб замовити виступ 50 Cent на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу 50 Cent.

Ми рекомендуємо запрошувати 50 Cent до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення 50 Cent на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ 50 Cent у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский