Замовити артиста Adam Beyer

Adam Beyer Офіційний сайт агента

Adam Beyer – шведський електронний музикант. Бейєр любить влаштовувати світлоінсталяції, які відповідають стилю його музики. Тому окрім енергійного танцполу слухачі отримають і яскраві фарби, що грають. Ми допоможемо замовити виступ артиста, який дає гастролі не лише у Стокгольмі, а й у інших європейських столицях. Ми запросимо музиканта на ваш корпоратив без посередників та додаткових витрат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Adam Beyer надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Зірка шведського техно

  Адам рано зацікавився електронною музикою. Розквіт техно припав саме на його шкільні роки. Саме тоді молодий музикант почав міксувати свої перші твори. Поступово кар'єра розвивалася. З маленьких клубів він перейшов у солідніші. У середині 90-х пішли його перші хіти. У 1997 році розпочалися регулярні вечірки за участю Adam Beyer.

  Власний лейбл

  Електронник став дуже популярним у Швеції, а й у всій Європі. Незабаром Адам вдалося організувати власний лейбл Drumcode Records. У дискографії музиканта кілька альбомів із оригінальною творчістю, а також із реміксами на пісні інших електронних композиторів. Також Бейєр використовує вокал у деяких композиціях. Його стиль поєднує як класичне техно кінця 90-х, а також хард-техно. Крім цього, у треках використовуються хаусові біти та вокальний хаус. На заході діджей із задоволенням виконає хіти:

  • Space date;
  • Protechtion;
  • Discipline;
  • London;
  • Weqst.

  Адам познайомився зі своєю дружиною на одному із виступів. Вона також діджей. Іда Енберг є творчою музою, а також колегою з пульта. Потужні звуки хардкор-техно, які поєднуються з модними тенденціями модернового хаусу, подарують масу незабутніх вражень.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Adam Beyer

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Adam Beyer

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Adam Beyer вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Adam Beyer залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Adam Beyer для вашого свята.

Видео Adam Beyer

Як замовити виступ Adam Beyer? Щоб замовити виступ Adam Beyer на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Adam Beyer.

Ми рекомендуємо запрошувати Adam Beyer до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Adam Beyer на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Adam Beyer у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский