Замовити артиста Alle Farben

Alle Farben Офіційний сайт агента

Алле Фарбен – музикант, продюсер, диск-жокей, що спеціалізується на сучасних напрямках музики: тек-хаус, техно, транс, електро-хаус. Віртуозне виконання танцювальної та електронної музики зробило Alle Farben популярним музикантом серед молоді та серед людей старшого віку.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Alle Farben надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Alle Farben – музична кар'єра

  Музична кар'єра Франса Циммера, відомого шанувальникам електронної музики під сценічним псевдонімом Alle Farben, розпочалася у 2010 році. Спочатку музикант мріяв про освіту мистецтвознавця, але не вступив до університету, тому влаштувався ді-джеєм до одного з нічних клубів Берліна. Через 2 роки майстерність Алле Фарбена настільки зросла, що його виступи збиралися десятки тисяч жителів. Співак з успіхом гастролює країнами Європи та містами Ізраїлю.

  Алле Фарбен – найкращі хіти, про які ви не знали

  У 2014 році виходить дебютний альбом виконавця – Synesthesia – I Think in Colours, який вразив енергетичною міццю шанувальників і людей далеких від музики. Також на суд публіки виносяться не менш популярні у молоді сингли: She Moves (Far Away) Please Tell Rosie Bad Ideas З цього часу Алле Фарбен стає частим гостем на вечірках приватного характеру. Ді-джея запрошують до виконання музики на весілля, ювілеї, інші івент-заходи. Присутність знаменитого виконавця порадує гостей та стане подарунком для замовника.

  Чи варто запрошувати Alle Farben на корпоратив

  Алле Фарбен – кумир молоді. Корпоративний захід, на якому разом з молодою аудиторією присутні люди старшого і навіть похилого віку, перетвориться на азартний сплав бурхливими хвилями електронної музики. Проблем з організацією виступу Alle Farben не виникне, треба лише заздалегідь підготувати публіку до драйву електронних ритмів.

  Офіційний менеджер Alle Farben

  Будучи офіційними менеджерами Alle Farben, наше агентство має безпосередній прямий зв'язок з виконавцем, тому готове обговорити вартість виступу і з замовником, і з артистом.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Alle Farben

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Alle Farben

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Alle Farben вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Alle Farben залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Alle Farben для вашого свята.

Видео Alle Farben

Як замовити виступ Alle Farben? Щоб замовити виступ Alle Farben на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Alle Farben.

Ми рекомендуємо запрошувати Alle Farben до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Alle Farben на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Alle Farben у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский