Замовити артиста Anthony Keyrouz

Anthony Keyrouz Офіційний сайт агента

Anthony Keyrouz – популярний музикант, діджей та продюсер з Лівану. Його ім'я та творчість широко відомі любителям жанру діп-хаус у всьому світі. Поєднання сучасної електронної музики з етнічними ліванськими мелодіями та традиційними близькосхідними інструментами – візитна картка виконавця.

Оригінальна клубна вечірка на вашому святі немає нічого простішого. Ми організуємо та проведемо будь-який захід за участю Ентоні Кейроуз без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Anthony Keyrouz надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Anthony захоплювався музикою з дитинства, а підлітковому віці вже створював свої перші мікстейпи. Працював на ліванському радіо як діджей. Співпрацював із DJ Alan Walker, відомим британо-норвезьким музикантом, співачкою Romy Wave та єгипетським виконавцем у стилі електронної танцювальної музики Ash. Ентоні створив величезну кількість рімейків для багатьох популярних артистів, записав вісім танцювальних збірок Deep House Heaven. Кількість прослуховувань його треків на музичних платформах в інтернеті сягнула 40 мільйонів.

  Заходи за участю музиканта

  Діджей виступає на відкритих майданчиках музичних заходів та фестивалів, підриває танцпідлоги у престижних клубах Близького сходу та Європи. Якщо ви любите електронну танцювальну музику в стилі діп-хаус, то гідно оцініть сет ліванського діджея на вашому святі. DJ використовує свої власні композиції та ремікси популярних треків:

  • Love Yourself;
  • Dark Places;
  • Alone;
  • Take me;
  • Aestas;

  Святкова атмосфера, драйв, танці та живе спілкування – це мала частка того, що ви отримаєте, запросивши Anthony Keyrouz на свій захід.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Anthony Keyrouz

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Anthony Keyrouz

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Anthony Keyrouz вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Anthony Keyrouz залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Anthony Keyrouz для вашого свята.

Видео Anthony Keyrouz

Як замовити виступ Anthony Keyrouz? Щоб замовити виступ Anthony Keyrouz на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Anthony Keyrouz.

Ми рекомендуємо запрошувати Anthony Keyrouz до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Anthony Keyrouz на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Anthony Keyrouz у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский