Замовити артиста Audiosoulz

Audiosoulz Офіційний сайт агента

Проект з Польщі «Audiosoulz» – дует, який працює в стилі «клубний денс», що поєднує в собі електроніку, диско- та поп, настільки популярні у сучасної молоді. Якщо ви хочете провести ненудну вечірку на найвищому рівні, замовте виступ діджеїв у нас – без посередників та переплат.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Audiosoulz надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  У 2018 році створено новий проект, дебютний сингл якого «Відписатися» з'явився на сервісі «Vevo» і відразу запам'ятався цінителям якісної танцювальної музики. Колектив увірвався на майданчики у 2019 році піснею «Танцпол», одразу захопивши перші сходинки музпарадів. Лише за 3 місяці в Ютубі налічувалося понад мільйон переглядів. Інтернет-портали і радіостанції невтомно крутять хіти, що полюбилися слухачам, не тільки на батьківщині хлопців, а й в інших європейських країнах. За оцінками критиків, якість пісень заслуговує на найвищі оцінки. Це ідеальне поєднання клубних та сучасних звуків. Музиканти напружено працюють над новими треками, обіцяючи здивувати фанів вибуховими міксами з унікальним звучанням. Їх часто запрошують у гості на радіо та телебачення, де вони діляться своїми творчими планами.

  Хіти дуету:

  1. "Unfollow";
  2. "Unfollow Extended Mix";
  3. "Dancefloor".

  На заходах хлопці охоче спілкуються із публікою, фотографуються, разом танцюють, запрошують поспівати.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Audiosoulz

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Audiosoulz

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Audiosoulz вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Audiosoulz залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Audiosoulz для вашого свята.

Видео Audiosoulz

Як замовити виступ Audiosoulz? Щоб замовити виступ Audiosoulz на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Audiosoulz.

Ми рекомендуємо запрошувати Audiosoulz до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Audiosoulz на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Audiosoulz у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский