Замовити артиста Betoko

Betoko Офіційний сайт агента

Betoko – популярний англійський музикант, діджей. Справжнє ім'я – Beto Cohen. Жанр виступів – поп-музика, техно, танцювальна музика. Урізноманітнюйте своє свято — запросіть одного з найпопулярніших музикантів Європи — Betoko! Наше агентство допоможе вам здійснити це без переплат та посередників!

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Betoko надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Народився артист у Мексиці, його мати – Малу Galan вже в дитинстві почала прищеплювати хлопчикові любов до музики. У 10 років він чудово грав на гітарі. Після закінчення школи Бето вирушив підкорювати Англію, де й здобув світову популярність. Його трек «Raining Again» став одним із найвідоміших серед танцювальних творів і був визнаний найкращим 2012 року. Артист записав також музику до рекламних кліпів Мадонни. У 2014 році артиста було визнано одним із найкреативніших і затребуваних у Європі.

  Незважаючи на те, що артист дуже затребуваний, він знаходить час, щоб порадувати шанувальників та виступити на таких заходах, як:

  • дні народження;
  • корпоративи;
  • ювілеї;
  • фестивалі;
  • вечірки;
  • весілля.

  Кожен виступ зірки більше порівнянний із сучасною дискотекою, але оригінальність та унікальність композицій артиста не залишить байдужими як молоде покоління, так і людей старшого віку. Під час концерту зірка мало спілкується із гостями, але після виступу охоче йде на контакт із шанувальниками.

  У будь-яку програму включені найкращі композиції:

  • Pampadam;
  • Gimmie da Groove;
  • Just Live;
  • Wacidus;
  • Euphorian.
 • Порядок оплати

  Порядок оплати Betoko

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Betoko

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Betoko вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Betoko залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Betoko для вашого свята.

Видео Betoko

Як замовити виступ Betoko? Щоб замовити виступ Betoko на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Betoko.

Ми рекомендуємо запрошувати Betoko до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Betoko на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Betoko у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский