Замовити артиста Black Coffee

Black Coffee Офіційний сайт агента

Black Coffee – відомий продюсер, автор пісень та діджей з Південної Африки. Справжнє ім'я виконавця – Nkosinathi Innocent Maphumulo. Народився Мапхумул 11 березня 1976 року в Умлазі, пізніше переїхав до Умтати. Світ знає артиста у жанрі хаус та поп-музики, але починав він із джазових композицій.

 • Договор

  Цей договір BnMusic на артиста Black Coffee надано для ознайомлення та може бути змінений в індивідуальному порядку за погодженням з обох сторін.

 • Биография

  Біографія

  Мапхумул прославився після участі в академії Red Bull у 2004 році. У 2005 році вийшов перший студійний альбом та знаменитий ремікс Stimela. Після цього на Black Coffee звернули увагу критики, артист створив свою команду та влаштовував концерти. У 2015 році діджей отримав перемогу у номінації «Прорив року» на DJ Awards на Ібіці. Останнім успіхом став спільний трек із Дрейком у 2017 році. Мапхумуло грає на святах, громадських заходах, фестивалях та вечірках. Замовивши виступ діджея, ви зможете створити на корпоративі запальну та енергійну атмосферу. Запрошений артист порадує творчістю шанувальників електронної музики.

 • Порядок оплати

  Порядок оплати Black Coffee

  Порядок оплати:

  Стандартна схема оплати артиста в BnMusic:

  передплата 50% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору,
  остаточна оплата у день прибуття артиста до міста виступу.

  Нестандартна схема оплати:

  У ряді випадків артист хоче отримати весь гонорар до вильоту, в такому випадку передоплата 100% протягом 7 робочих днів з моменту підписання договору.

  Гарантії:

  Всім клієнтам ми пропонуємо укласти договір про співпрацю, в якому прописані всі права та зобов’язання сторін. Також у документі передбачені можливі форс мажори та дії сторін у їхньому випадку.

  Ми гарантуємо дотримання договору, а також повернення коштів у разі його недотримання.

Похожие артисты на Black Coffee

подобрать для Вашего мероприятия
Концертна агенція BnMusic гарантує найменшу вартість артиста. Ціна Black Coffee вказана для ознайомлення. Остаточний прайс Black Coffee залежатиме від того: як далеко треба летіти, скільки днів займе поїздка, який формат виступу, точної дати, кількості задіяного персоналу, тривалості виступу тощо. Надішліть нам запит із детальною інформацією про ваш захід і ми швидко надамо точний гонорар Black Coffee для вашого свята.

Видео Black Coffee

Як замовити виступ Black Coffee? Щоб замовити виступ Black Coffee на ваше свято, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Повідомте: дату, місто та формат заходу. Від цих умов залежить вартість виступу Black Coffee.

Ми рекомендуємо запрошувати Black Coffee до вашого дня народження, корпоративу, весілля, ювілею або іншого заходу. Якщо ви бажаєте зробити замовлення Black Coffee на ваше свято, необхідно заздалегідь букувати дату виступу артиста.

Замовити виступ Black Coffee у концертній агенції BnMusic: зателефонуйте за номером

Почему у нас заказывают?

Достоверность и оперативность

Мы быстро предоставляем информацию по точным гонорарам, райдерам, свободным датам и подробно консультируем о нюансах работы с каждым артистом

Экономия и безопасность

Мы посвящаем клиентов во все предстоящие расходы по привозу артиста, помогаем оптимизировать затраты путем переговоров с артистом

Надежность и конфиденциальность

В случае форс мажора и не возможности выступить добиваемся переноса даты или возврат денег от артиста. Конфиденциальность условий договора гарантирована

Букинг-агенты BnMusic

Виталий

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский

Янина

Букинг-агент артистов | Украина

Язык: украинский, русский

Майя

Букинг-агент зарубежных артистов

Язык: русский, английский